SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPINIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 276
Wita. Od ponad tygodnia biorę kreatynę micronisched 200 mesch TREC + L-Glutamine tej samej firmy. w związku z tym mam pytanie. Mam pytanie. jak dużo przybiore na masie i czy wogóle przybiore? o ile zwiększy się obwód ręki itp. djety jako takiej nie mam bo jestem obecnie w wojsku. Cwicze co drugi dzień.
Waga - 65 kg
Wzrost - 174 cm
ob. bicepsa - 35 cm
dziękuje

Kwik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1409 Napisanych postów 35562 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150829
Neptun w konstelacji z Wodnikiem wróży przyrost około 1.1 cm w lewym i aż 1.3cm w prawym bicepsie, słońce w z znaku Panny zapowiada rychły przyrost masy sięgający nawet 4kg, niestety - w szklanej kuli widzę wyraźnie, że nie będzie to sucha masa mięśniowa. król kier przed damą pik sygnalizuje niebezpieczeństwo, że po zakończeniu kuracji, obwody zjadą a zdobyte kilogramy - znikną nieodwracalnie. poza tym to w najbliższej przyszłości czeka cię strata pieniędzy, zyebka od kolegów z forum, a może nawet i ban poprzedzony kasacją tematu.

-proszę uprzejmie.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-09-20 11:57:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki STACK do 150 zł

Następny temat

jabłczan, mono, a retencja h2o

nutloveb