SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer przed czy po ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 907
Obecnie mój plan diety wygląda tak :
rano płatki z mlekiem ,w szkole 30g słonecznika ,2 bułki z szynka i jogurt naturalny ,potem w domu warzywa ,kurczak ,makaron ,ryba ,zalezy co mam zrobi i potem mam siłownie i nie wiem czy gainera brać przed czy po siłowni ,bo jeśli bym brał po siłowni to bym nie musiał jeść posiłku po treningowe jakim są jajka ,przed snem twarożek 100g

fc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Proch zawsze jako uzupełnienie diety. Gainer z reguły zawiera węgle proste i frakcje białek.
Wg mnie gainer po treningu co przedłuży troche okno anaboliczne i jak wrócisz do domu, po 45min-60min pełnowartościowy posiłek.

A posiłkiem potreningowym nie mogą być tylko jajka bo w sumie wypadałoby węgli dostarczyć

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 907
a co sądzisz o moim odżywianiu się ,bo kolega odżywiał się w taki sposó i z tym gainerem 4kg przybrał po 1,5 miesiąca czasu

fc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kazdy powinien się odżywiać inaczej i dietę mieć dopiętą pod siebie. Uzupełnij profil, podaj wagę, wiek, wzrost.
Ale jeśli już to nie ten dział tylko w odżywianiu.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Odzywianie bardzo marne
uciekaj do działu odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w, z takim odżywianiem nic nie osiągniesz, wszelkiego rodzaju jedzenie w prochu ma sens jedynie w przypadku uzupełniana braków w diecie, w innym wypadku jest to marnowanie supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1504
0 prochow z taka dieta szkoda kasy zostaw sobie na kg piersi i torebke ryzu.. bo widze uboga ta twoja dieta wylicz b;t;w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase :)

Następny temat

Odzywki / opinia

WHEY premium