SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywianie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Mam 173 cm wzrostu waze 56 kg i bardzo chcialbym przytyc.Od 2 lat cwicze domowymi sposobami kompki i te sprawy . Nienazekam na sile ale no co tu duzo gadac jestem chudy :(( cwicze i cwicze i nic mi nieidzie w to abym urosl stal sie potezniejszy tylko w sile.Niewiem co robic chce przybrac na masie myslalem o jakis odzywkach albo jakiejs diecie .Co mi poradzicie ?

Lipa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam post Si2uiela https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058&forum_id=10&t_orig=8345&forum_title=Od�ywianie&M=Fałsz&S=Prawda. Nie napisales ile masz lat ale radze najpierw zaczac od porzadnej diety a o odzywkach pomyslec troche pozniej. Szczegoly w poscie Si2uiela.
Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
mam 16 lat

Lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Polecam zaznajomienie sie z zasadami diety kulturystycznej. Odzywki w tym wieku nie maja logicznego uzasadnienia jesli nie masz pojecia/nie stosujesz dobrej diety. Chetnie pomoge Ci jesli bedziesz mial jakies pytania lub watpliwosci zwiazane z jej ulozenim i sprawami praktycznymi bo wiem ze w tym wieku , kiedy dopiero sie zaczyna moze to sprawiac pewne problemy i wydawac sie skomplikowane. Zapoznja sie z postem do ktorego link zapodal kolega u gory. To powinno wzbogacic Twoja wiedze i dac Ci ogolne pojecie na ten temat. Przeanalizuj to sobie i wtedy czekam na Twoje pytania.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Czytalem link.Znalazlem tam wiele odpowiedzi ale mam prosbe czy moze ktos by mi pomogl ulozyc diete
Z gory dziekuje i pozdrawiam

Lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie ma spray, chetnie pomoge. Skoro zapoznales sie z podstawami i twierdzisz ze pomoglo, napisz tutaj jak uwazasz wygladac powinna Twoja dieta. Wymienie Twoje bledy (jesli beda) i chetnie skoryguje . Czekamy

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Czytalem ze aby przybyc nalezy jesc 6 g weglowodanow i 2 g bialka na kg masy ciala.Niemam az takiego apetytu aby jesc kilka obiadow lub az tak wiele jesc.Czy moglbys mi doradzic co mam jesc co ma najwiecej weglowodanow i bialka.Cos czym sie nienajem i bedzie mialo weglowodany i bialko .Z gory dziekuje

Lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie musisz sie zmuszac do jedzenia. Zacznij stopniowo a z czasem dojdziesz do idealu. NIC NA SILE. Na poczatkej jedz tak bys nigdy nie byl glodny, i stopniowo dodawaj tak by dojsc do i tylu ile trzeba. Bialka musi byc 2 g lub przynajmniej 1,8, zwiekszaj stopniowo wegle jesli 6 wydaje ci sie za duzo. Z czasem bedzie to dla Ciebie naturalne. Zycze powodzenia

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Dziekuje za rade masz u mnie +

Lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej jedz dwa ray więcej niż dotychczas, ale nie jedz znowu samych słodyczy.
Eść!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
O stary niewiesz ile ja jem

Lipa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piwo

Następny temat

Solarium

WHEY premium