SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odwiedzam Silownie codziennie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Przetrenowanie.... Co to jest w ogóle przetrenowanie ? Zap*****lam 6 razy w tygodniu, czasem nawet 7 i tego nie doswiadczylem :( a obecnie jestem off. Wiadomo że nie możesz na kazdym treningu robić klatki i bica. Jeśli dobrze sobie partie rozłoży w czasie to może i 6 razy latać. Jeśli po jakimś czasie odczujesz że sie wyczerpałeś, robisz 2-3 dni przerwy od treningów i zasuwasz dalej. Chłopak jest bardzo młody i nie sądzę żeby zasuwał w jakiejś fizycznej pracy dzien w dzien zeby miecy podstawy do przetrenowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Trzeba słuchać tego co mówi ci twój organizm. To jest najlepszy doradca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 237
tez tak myslalem, tylko wiesz, ja mam taki problem ze niewiem co i jak trenowac przez 6 dni w tyg. moze jak bys mogl mi to krotko wytlumaczyc bylbym wdzieczny. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 237
taki rozklad parti miesni w poszczegolny dzien co trenowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Poniedziałek : klatka
Wtorek: plecy
Sroda:barki
Czwartek:nogi
Piątek: łapy
sobota: wolne
niedziela: od początku cały plan
Partia trenowania co 5 dni, czas na regenerację jest. Jeśli czujesz że nie wyrabiasz to robisz kilka dni przerwy albo zmieniasz plan. Coś co jest dobre na mnie nie musi działać na ciebie. Co tydzien wychodzi ci jakas partia 2x w tygodniu. Jeśli boisz się to możesz ten drugi trening zrobić trochę lżejszy. Podstawą jest też żarcie, jeśli bedziesz dostarczal wystarczająco zdrowych kalorii to nie masz się czym przejmować. Zresztą... nic hardcorowego w takiej rozpisce nie widzę... ale zaraz wyskoczą znawcy ;p Zrobisz jak uważasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 237
ooo i o to mi chodzilo ! :D dziekuje Ci zig25, teraz wiem ze moge 5-6 dni w tygodniu pruć na silownie. a mam jeszcze jedno pytanie, jezeli w pon robie klatke to mam sobie 2x czy 3x rozne cwiczenia wybrac ? ale tak pozatym sog leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
a chodzisz na normalną siłownię z pełnym sprzętem ? czy w piwnicy cwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23776
Tutaj masz atlas ćwiczeń http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Zmieniony przez - TheGladiators w dniu 2012-06-10 17:46:47

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 237
zig25 na normalną z full sprzetem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Powiem może na swoim przykładzie. To tylko przykład , pamiętaj :) U mnie podstawą każdego treningu klatki są wyciskania. Płaska , skos w górę, skos w dół , rozpiętki, no i czasem machnę jeszcze dipsy (pompki na poręczach) jeśli czuję się na siłach. Żadnej filozofii , podstawy i tyle :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc (15lat problem z wagą )

Następny temat

Rzeźba do sierpnia

WHEY premium