SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie - Annonymous

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Historia grubaska:
Większość dzieciństwa spędziłem u babci. A wiadomo jak jest u babci - dobrze się je. Mama powtarzała: "Będziesz tego żałował", babcia mawiała "wyrośnie z tego" a teraz chłopczyk żałuje, że nie posłuchał rady matki xD
Rok temu po trafieniu do szpitala postanowiłem wziąć się za siebie.
Znajomy lekarz rozpisał mi dietę (1500 kcal) tak tak - głodówka...
Niby pomogło, schudłem z 10 kg, jednakże potem to olałem i wróciłem do starych nawyków - Cola, słodycze, fast foody. Waga wróciła. W tym roku kilkakrotnie podchodziłem do redukcji. Nawet jakieś 2 miesiące temu założyłem tutaj dziennik, który olałem (Przepraszam za zaśmiecanie).
Jednak od 1 kwietnia ostro wziąłem się za siebie. O dziwo jeszcze się trzymam i nie rzuciłem tego w cholere, ale zależy mi na wyglądzie i chce się zmienić. Właśnie zaczął się 4 tydzień redukcji, początkowo było super:
1 tydzień: -2cm w pasie, -2 cm w biodrach, -5 cm w klatce, -2 cm w udzie, biceps nie spadł
2 tydzień: -2cm w pasie, -2cm w biodrach, -1cm w udzie, biceps nie spadł
3 tydzień: -1 cm w pasie, reszta bez zmian

Dodatkowo waga spadła zaledwie o 3kg
Początkowo było super, strasznie cieszyłem się z takich wyników. W ostatnią sobotę (podsumowanie 3 tygodnia)przy mierzeniu się załamałem, tylko 1 cm w pasie, nic więcej)

Teraźniejsze wymiary:
wiek: 16
wzrost: 175 cm
waga: 76
pas: 92
udo: 58
biceps: 30 (na luzie)
biodra: 97
klatka: 95
łydka: 38

Dieta:
I posiłek: płatki owsiane, słonecznik, mleko 1,5%
II posiłek: chleb żytni + wędlina + warzywa
III posiłek: ryż + mięso/ryba + warzywa
IV posiłek: 4 jajka + zielona cebulka (jajecznica)
V posiłek: biały ser + dżem niesłodzony

Trening:
Siłownia 3x w tygodniu, plan FBW, podstawowe ćwiczenia
Hiit 5x w tygodniu
Brzuch

Wiem, że dieta nie jest doskonała, jednak na chwilę obecną nie mam funduszy na lepszą. Ta i tak drogo wychodzi. W wakacje planuję typowy low carb.

Suplementy: Clenburexin II + l-carnityna

Pytania:
1. Czy takie zatrzymanie spadków obwodów jest normalne?
2. Jakie są optymalne spadki obwodów miesięcznie
3. Czy Pepi Max (bez cukru) szkodzi redukcji) - chodzi mi o sam napój, nie to, że jest szkodliwy dla zdrowia oraz to, że powoduje chęć na słodycze.

Uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze podgłośnić

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
Trafne zauwazenie,troche duza przerwa od czasu powstania tego tematu i dyskusji w nim,jestem ciekawy czy Anonymous trwa w redukcji :)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16684
1. przy braku nowych bodźców tak
2. optymalnie max 3 kg/ miesiąc- też zależy ile masz tego sadła jak sobie rozplanujesz itp...
3. nie

Zmieniony przez - nie1 w dniu 2012-04-23 12:37:30

„Pain hurts”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Nowe bodźce są, co 2 tygodnie dodaje po jednym interwale
1 interwał - 2min ruchcik/ 1min szybki bieg.

Mam nadzieję, że po jakimś czasie obwodu znowu zaczną lecieć w dół?

Uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze podgłośnić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16684
podstawą jest pilnowanie +/- żebyś był na ujemnym bilansie kcal i kontrolował to
btw. muszą jeśli kcal z diety będą poniżej zapotrzebowania + będziesz ćwiczył

Zmieniony przez - nie1 w dniu 2012-04-23 12:52:49

„Pain hurts”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
No tak kcal są w granicach 2000, wiem, że to nawet za mało. Po prostu wolałbym aby równomiernie leciały wymiary. Bo to dodaje motywacji... a tak zaczynam ją tracić

Uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze podgłośnić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16684
musisz przygotować się do tego, że im dalej będziesz w redukcji tym będziesz chudł mniej w jednostce czasu. Ale na tym etapie nie powinno być mowy o mierzeniu się co tydzień, wyniki będą za mało zbliżone do tego jak jest na prawdę
patrz w lustro a na wagę raz na jakiś czas

Zmieniony przez - nie1 w dniu 2012-04-23 12:56:39

Zmieniony przez - nie1 w dniu 2012-04-23 12:56:53

„Pain hurts”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
A czy można dodać jakieś skuteczne ćwiczenia na redukcję tłuszczu z ud oraz pośladków, bo praktycznie tam mam największa jego ilość i ciężko schodzi z tego miejsca.

Uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze podgłośnić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16684
niemożliwe jest spalanie miejscowe tk. tłuszczowej
wg. mnie jakiś wpływ na to miałyby aeroby, ale potwierdzić tego naukowo nie mogę

Zmieniony przez - nie1 w dniu 2012-04-23 14:05:41

„Pain hurts”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
W takim razie co robić jeśli z danego miejsca tłuszcz nie chce lecieć? Przecież musi być jakieś rozwiązanie

Uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze podgłośnić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8782
Nie ma żadnego rozwiązania. Tłuszcz sie spala z całego ciała, a nie z określonego miejsca - niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Czyli mam rozumieć, że po jakimś czasie i z tamtych miejsc zniknie?

Uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze podgłośnić

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny (SPLIT)

Następny temat

BCAA i Gainer

WHEY premium