SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odbudowa po odchudzaniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
Witam, przez ostatnie 5-6 miesięcy schudłem jakieś 60kg. Ćwiczyłem 3 razy w tygodniu na siłowni i jeździłem na rowerze, więc ubytek mięśni nie jest aż tak ogromny, niemniej jednak pozostała mi wisząca skóra, którą teraz chciałbym wypełnić mięśniami. Jaką dietę powinienem stosować, żeby nie utyć z powrotem (w sensie tłuszczu), a rozbudować nieco masę mięśniową. Dodam, że ćwiczę na siłowni 3x na tydzień, 2x judo i 2x kickboxing. Byłbym wdzięczny za wszelkie porady :)


Aha, niniejszym debiutuję na forum :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
Hmm, dzięki wielkie. A po czym poznać, że przyrost kg to mięśnie, a nie tłuszcz? Bo teraz, przy wzroście 197cm ważę jakieś 95-97kg, co jest chyba już dobrą masą. Jak prawidłowo obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne?

Dieta ciekawa dość ciekawa, ale szczerzę mówiąc boję się nieco, że przy takiej ilości żarcia znowu mi tłuszczu przybędzie (kto ważył 160kg kiedyś ten tak ma...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
no wlasnie to jest dieta dla tych co łatwo "zalewają się",bo wbrew pozorom najwiekszy wpływ na otłuszczanie organizmu mają węglowodany a nie tłuszcz.
Jak pozanc czy masz miesnie czy tłuszcz?najprościej na oko :P ale zapewne jeszcze troche tego tłuszczu ci zostało.

Ale gratuluje dotychczasowych osiągnięć,wykonałeś kupe dobrej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
Toć ba! :D Trzeba się było wziąć za siebie. Teraz chce jakoś tak do wakacji sobie w miarę dobrą sylwetkę wyhodować (czyt. normalną, anie super-kark) A na oko właśnie czasem trudno, szczególnie jeśli ma się ten nadmiar skóry. A jak z zapotrzebowaniem na kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html



tu masz wzór na obliczenie zapotrzebowania,oczywiscie nie uwzględniasz rzadnej nadwyzki ktore sa opisane w tym poscie,tylko obliczasz zapotrzebowanie podstawowe a nadwyzke dodajesz zgodnie z zaleceniami Low Carb.

https://www.sfd.pl/Odzywianie_i_suplementacja_w_sztukach_walki_by_k3ho-t264181.html
tu tez znajdziesz jak obliczyc zapotrzebowanie,wzró jest prostszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
graty zjechac tyle kilo no ładnie chodz by sie jesze ci przydało z 5kg mniej

low carb bedzie ok. lub zwykla nisko-weglowodanowa 2-3g na KMC

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-10-21 12:00:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
Chciałem, ale teraz wole ten tłuszcz spalać powoli, nie forsownie. Pod koniec odchudzania kręciło mi się w głowie przy stawaniu na nogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1667
Zrobiłes kawał dobrej roboty naprawde jest się czym pochwalic ja tez zaczełem spalac tłuszczyk i idzie mi ok. 1,5 kg tygodniowo bo mam duzo ruchu biegam cwicze etc. i na 100% bede tez miał problem z obwisłą skora ... ;/

Mistrzostwem jest bycie mistrzem nad samym sobą

http://www.sfd.pl/sanchez18/BLOG/Redukcja_tego_co_zacząłem-t510874.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
niepotrzebnie tylko odpowiadasz na temat z przed roku

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1667
O boże zapomniałem , nie zauważyłem daty :D

Mistrzostwem jest bycie mistrzem nad samym sobą

http://www.sfd.pl/sanchez18/BLOG/Redukcja_tego_co_zacząłem-t510874.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to niedowawaga - wiarygodnosc BMI

Następny temat

Najprostszy baton

WHEY premium