SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odbudowa miesn po wykanczającym odchudzaniu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Jest to juz moj drugi temat zwiazany z moim problemem. Pierwszy dotyczył powrotu do normalnego odzywania,po tym jak bardzo wymeczylam organizm bo bardzo niskokaloryczna dieta. Niestety kg lecialy szybciutko,ale dosc pozno zauwazylam,ze glownie zlecialy mi miesnie. Nad powrotem do zdrowia pracuje od pazdziernika,dieta trwala miesiac,pozniej chcialam zwiekszyc ilosc posilkow ale nadal dokladalam za malo i masa spadala.
Od jutra chcialam juz zaczac nowy trening ,a mianowicie fbw.Jestem juz troszke zmeczona ok 2 miesiecznym act i wolalabym zaczac juz cos konkretniejszego. Miesni moze przybylo,ale nie duzo.
Gdyby ktos byl zainteresowany jak to wczesniej wygladalo to zapraszam do poczytania

Trening
Klatka wyciskanie plasko 3 s
Nogi;przysiady ze sztanga a barkach 3s
Triceps: wyciskanie francuskie sztangielki siedząc, pompki podporze tylem,lub pompki naporeczach 2s(musialabym wybrac takie cwiczenie aby dac jakos rade
Biceps;z Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 2s
Plecy:podciąganie na drążku szerokim uchwytem(lub neutralnym-wolalabym lżejsze,nie wiem jak to u nie z podciaganiem teraz,choc kiedys nawet sobie radzilam)lub mc na prostych nogach

Łydki-wznosy na palcach
Brzuch:unoszenia nog w zwisie,sklony w lezeniu plasko lub unoszenie nog w podporze

Prosze o ocene i z gory dziekuje.


Płeć: Kobieta

Wiek: 18

Waga: 51 kg

Wzrost: 168 cm

Cel treningowy: odbudowa miesni

Staż treningowy na słowni: nigdy nie cwiczylam silowo,ale miesnie chyba uksztaltowaly sie z aerobow,ktorych w moim zyciu bylo bardzo duzo.Od okolo 2 miesiecy trening ogolnorozwojowy

Uprawiane inne sporty: koszykówka(w sezonie lub gdy jest pogoda),taniec(ostatno rzadziej)siatkowka(wf).pilka nozna(czasami),od czasu do czasu fitness(np. jakies taneczne,abf)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): w domu sztangielki ok 30 kg
karnet na silownie


Dieta: 10 wskazowek zywieniowych,w dni nietreningowe węglowaodany w dwoch pierwszych posilkach,reszta bialko warzywa i tluszcze

Przeciwskaznania medyczne: ostatnio cisnieniomierz pokazal niskie cisnienie 85/46,ale mam nadzieje,ze to nie bedzie przeszkoda

Zażywane suplementy: omega 3,magnez,skrzypowita
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Prosilabym o szybka odpowiedz i zaproponowanie ewentualnych zmian
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBD trening i pomoc w wyjasnieniu.

Następny temat

Czy ten plan jest dobry ?

WHEY premium