SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odbudowa po redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253
Witam wszystkich!
Mam pytanie odnośnie odbudowy po redukcji, bardzo interesuje mnie odbudowa gospodarki hormonalnej.
Metryczka o sobie:
Wiek 23
Wzrost 172
Staż : 4 lata przerwami - 1 rok 2 mies bez przerwy
Waga 65 kg
bf ok 10%

Byłem na redukcji ponad rok, zrzuciłem 25 kg testując po drodze dużo różnych diet - od IF, przez IFYM, Low carb, przez głupoty typu 1000 kcal itp. Redukcje skonczyłem 2 tyg temu jako dieta zbilansowana ok 1800 kcal. Aktualnie lece splitem 4 x tyg + 2-3 kardio ok godziny.
Przez prawie cały okres redukcji spożywałem w sobote wieczorem sporo kalorii - piwko i te sprawy.
Od długiego czasu czułem sie fatalnie - brak ochoty na cokolwiek, brak kreatywności, nic mi sie nie chciało, tragiczne libido itp. Teraz zwiększyłem kaloryke (2 tyg temu do 2400 kcal 80g tluszcz 120 bialko 300 wegle).
Moje samopoczucie sie polepszylo, lecz niewiele - przypuszczam, że ma to zwiaek z niskim poziomem testosteronu, chciałbym zapytać ile mniej więcej moj poziom moze byc niski? Ile czasu organizmowi moze zajac przywrocenie go do normalnego dla mnie poziomu? Myslicie zeby dalej dodawac kalorie? Po prostu zastanawiam się ile jeszcze czasu bede miał słabe samopoczucie itp stąd pytanie do innych, ktorzy przeszli redukcje.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
najpierw radze zrobic badania hormonalne
w ciemno zgadywac sie nie da

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253
Może faktycznie bez badań ciężko wróżyć, natomiast zależy mi aby wypowiedzieli się ludzie którzy po redukcji też byli w podobnej sytuacji i jak to u nich wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
kwestia dotyczy zazwyczaj ilosci tluszczy,
osoby zazwyczaj na low fatach maja problem z kondycja hormonalna, choc nie jest to glownym czynnikiem, bo i sama niska podaz kalorii moze byc klopotliwa.

kwestia jak dlugo bedziesz prowadzil revers, jak bedziesz zblizal sie do podazy nautralnej powinna byc poprawa.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Dokładnie jak TomQ mówi. To tłuszcze w głównej mierze odpowiadają za stan naszych hormonów, pracę organizmu i regulację większości procesów zachodzących w nim. Kluczowe znaczenie ma też oczywiście ilość spożywanych kalorii, jeżeli będziesz na deficycie to ciało będzie w stresie. Proste. Jak sumiennie i rozsądnie będziesz zwiększał kalorykę, nie stracisz rezultatów i organizm się rozchula. Często zwiększanie poziomu testosteronu może nawet odbywać się przez tyle czasu ile trwała redukcja. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy lub jedzenie po treningu ?

Następny temat

Zapotrzebowanie energetyczne(MASA) - prosba o spr

WHEY premium