SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po roku, prośba o pomoc.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Witam was, obecnie jestem tydzień po ostatnim strzale 250mg teścia (enan +dekanian) , ze względów osobistych muszę szybciej zakończyć cykl choć wszystko szło jak najbardziej do przodu. Hcg było czasem dawane choć nie systematycznie. Jakąś wiedzę na temat odbloku mam bo nie raz to przeprowadzalem kilka lat temu ale wiedza się zmienia i schemat pewnie też a chce to zrobić jak najlepiej. Mam 15 000 u.i hcg , 24 tab 50mg clomidu i 30 tab 20mg tamoxifenu. Mam też cabaser i exe w razie czego.Czy jest sens dodawanie hmg czy provironu? Nie mam wiedzy na ten temat. Dodam też że biorę pregabaline w dawce 2 x po 75mg na bóle kregoslupa (przepuklina), nie wiem czy ten lek ma jakiś wpływ np. na sermy? Proszę o poradę kogoś kumatego w temacie. Badań przed cyklem niestety nie robiłem...wiem glupota ale już nic nie poradzę.

Ankieta ponizej:
1. WIEK:31
2. WAGA:92
3. WZROST:181
4. WYMIARY: (wrzucę górę jak trzeba)
-biceps:44
-klatka:
-udo:
-talia:nie mierzyłem ale wąska
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 10 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko:okolp 250g
-węglowodany:400-500g
-tłuszcz: okolp 120g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Kilka kiedyś było. Głównie długie teście, zdarzyła się meta, czasem wino,raz bold,ostatnio test cypionat i dekanian
8. TRENING: Kulturustyczny, obecnie że względu na pracę fizyczna ograniczony
9. CEL CYKLU: Obecnie utrzymanie tego co jest
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 lata
11. POZIOM BF%: niski,podejrzewam 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):chudniecia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: Nie robię obecnie rekordów, serie robię 105-110kg
-martwy ciąg: niestety przepuklina kręgosłupa uniemożliwia duże ciężary,kiedyś był ponad 250kg
-przysiad: po ciężkich przysiadach czuje niestety ból kręgosłupa więc robię suwnice i wszystkie inne ćwiczenia

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94666 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Wrzuc aktualne wyniki badań.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Aktualnie jestem 8 dni po ostatniej iniekcji tescia 200mg(cypio+dekanian). Lecialem 250mg e4d , ostatnie kilka strzałów było tak około 150mg e4d. Badania zamierzałem zrobić po skończeniu hcg, przed sermami. Jeśli nie zrobię tych badań na czczo tylko powiedzmy o godzinie 14 to duża będzie różnica?Obecnie nie mam możliwości z rana. I czy warto dorzucac np. hmg albo proviron? Myślałem żeby hcg zacząć bic 10 dni po ostatnim strzale w dawce 1600 u.i e3d, 4 dni po hcg clom 50mg i nolva 20mg... na samym końcu sam nolvadex że zmniejszeniem dawki do 10mg. Może tak być? Czy z suplementów są jakieś pomocne rzeczy podczas odbloku?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94666 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Jak chcesz zrobić pct bez badań??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Badania jutro musisz robić e2 i prolaktyna przed HCG trzeba je robić i na
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Oczywiście badania będę robił i robiłem też w trakcie cyklu. 1/4 exe co 3 dzień i 1/4 cabaseru co tydzien trzymalo mi ładnie wszystko w normie. Wtedy czuje się dobrze i libido jest ok. Praktycznie tak jak teraz. Chciał bym wiedzieć jaki jest standardowy schemat odbloku po rocznym cyklu na samym testosteronie.Wiem jak było kiedyś, chce wiedzieć jak robi się to teraz.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94666 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Robi się badania I pod wyniki badań dobierać się pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Badania jeśli nie będą na czczo mogą być bardzo przekłamań? Niestety pracę zaczynam za nim laboratoria są u mnie otwarte. I też chyba nie zależnie od wyników jak ktoś kończy cykl i jest off od 10dni to raczej niema innego wyjścia jak podawanie hcg, wiem że trzeba regulować estro i prolke. Moje pytanie jest proste, ile dni ma minąć od ostatniej iniekcji do podania hcg? Kiedyś po długim estrze czekało się 10 dni a ostatnio słyszę że nie którzy czekają nawet 28 dni i dopiero dają hcg.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94666 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Po 28 dniach będzie blok po całości
Hcg zaczal bym 5-7 dni po ostatnim testo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie po leczeniu niskiego testosteronu clomidem

Następny temat

Methandienone AQUILA fake czy org ?

WHEY premium