SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po roku na cypio

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2366

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

82

Wzrost

177

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

7 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b -2g/kg t -1g/kg w -5g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pierwszy cykl

Opisz swój plan treningowy

push/pull 4x w tygodniu

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

135 klata reszty nie sprawdzałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 123
Witam, po 11/12 mies na cypio zbieram się do odbloku, tydzień po ostatnim strzale planowałem co 3 dzień bić 2500 HCG, po HCG zrobić badania i jak wszystko w widełkach będzie to 3 dni po HCG przez 40dni 50mg cloma na noc, zmienić coś w rozpisce? Miesiąc temu robiłem badania, estradiol miałem lekko ponad normę, prolke miałem 10, norma do 24, dodam że nie mam dostępu do tamo
mam przygotowane 20tys HCG, clom bez ograniczeń, 20 tabsów ari 1mg i 5 cabaseru 1mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Masz aktualne wyniki badań?
Podawałeś hcg na cyklu ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 123
Nie dawałem HCG, badania będą w następnym tygodniu robione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Jakie masz hcg ?
Dlaczego nie podawałeś hcg? Z pct może nie być tak wesoło teraz
Wrzuc wyniki badań sprzed cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 123
Z HCG najpierw mnie chłop wystawił, a później to już z czystej głupoty, HCG mam z endogenic
FSH 3.1 norma 12.4
LH 4.5 norma 8.6
TSH 4.1 norma 4.3
Estradiol 28 norma 42
Prolaktyna 8 norma 21.4
Testosteron 5.250 norma do 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Zrob aktualne badania i pod badania będzie się ustawiało pct ile do końca cyklu ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 123
Po następnej sobocie planowałem kończyć, zrobię badania w tym tygodniu, PRL, Estradiol, Progesteron robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Możesz zrobić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Po roku na cypio hcg dał bym z 10 dni po ostatniej iniekcji, ale badania musisz zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8375
Ja po roku jak konczylem enanem to po 10ciu dniach test juz byl przy dolnych widelkach i lecialem z hcg.

Dawaj znac jak to hcg na badaniach wychodzi, jestem ciekaw bo tez sie szykuje do odbloku a apteki juz brak a wiekszosc tutaj mowi ze hcg under xxx jest git bo libido im sie podnioslo a juz testa na odbloki sprawdzic to nie miga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Enan to nie cypio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do 1 cyklu.

Następny temat

ZBRYLONY ? Enan Black 93

WHEY premium