SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od ilu lat?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Powiedz nam jeszcze czy będziesz ćwiczył w domu sam czy na siłowni ( pod okiem trenera / osób bardziej doświadczonych )?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
możesz ćwiczyć i w tym wieku . Ale pamiętaj , że wszystko z umiarem i poprawną techniką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz ćwiczyć jest to nawet wskazane dla poprawy kondycji ogólnej lecz niech to będą ćwiczenia z ciężarem własnego ciała . Rób wszelkiego rodzaju podciągania, pompki, baw się "gumami" . To wyjdzie Ci na zdrowie . Biegaj wspinaj sie po drzewach a za jakieś 2 lata przyjdź na siłownie :)

@Fluor

Wisz co znaczy technika i ćwiczenie na małych ciężarach w takim wieku ? Szarpanie jak największego ciężaru bez względu na technikę bo "jaki to ja nie jestem silny" :)

Zmieniony przez - papet96 w dniu 2011-06-26 07:55:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Nawet mi coś to pomogło :P Ale jak ktoś może niech napisze mi Plan Ćwiczeń na Siłowni :P Proszę....

Jestem Polakiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
@latwoo:

Ja jeżdżę na siłownię z moim Bratem i jego kolegami :) Oni maja po 20-23lat

Jestem Polakiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
radzil bym zaczac od pompek drazka przysiadow brzuszkow i za 2 lata bedziesz mial dobre podstawy zeby na silke isc tak sobie mozesz krzywde zrobic nie majac odpowiedniej wiedzy. brat z kolegami po 20 lat i chlopaka 13 lat na silke pchaja .... bez komentarza tak jak wspomnialem cwiczenia z ciezarem wlasnego ciala i staraj sie odpowiednio odzywiac :)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
@wladek0o:
A możesz mi napisać jaką dietę stosować? :P

Jestem Polakiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Powiecie mi ile mam brać na siłce, aby moje muskuły były duże :P Chcę się popisać przed dziewczynami :) I napisze mi ktoś wreszcie Plan Ćwiczeń?? !! pls

Jestem Polakiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3280
Chłopaku, żeby te "muskuły" były "duże" to trzeba czasu i ciężkiej pracy na siłowni.

A ciężar zależy tylko i wyłącznie od ciebie, bo nikt nie wie jakie będą dla Ciebie odpowiednie.

Poczytaj o FBW.

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

"Żyj godnie-to największa zemsta !"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w z planem do ćwiczeń pilne!!

Następny temat

Plan na siłe/mase do oceny

WHEY premium