SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie i chyba lipomastia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4116
Witam, nazywam sie Daniel i mam 16 lat.Mój problem tkwi w tym że podejrzewam u siebie lipomastie. Wiele artykółów przeczytałem o niej na tym forum i próbowałem ją zwalczyć ale jak widać nieskutecznie. Robiłem a6w ale wytrwałem tylko do 13 dnia. Od roku choruje na cukrzyce typu 1. Mam 179cm wzrostu i waże 55kg . Prosiłbym o pomoc w doborze treningu na pozbycie się lipomasti i rade ile powinienem przyjmować kalori dziennie. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Lipomastia wiąże się z wysokim poziomem tłuszczu, a u Ciebie to jest skóra i kości. Już bardziej bym podejrzewał, że to kwestia tego, że jesteś taki chudy i to gruczoły odstają. Co do diety, to poczytaj posty podwieszone w tym dziale, i przykładowe diety. Moim zdaniem, jeśli nabierzesz masy to ten problem z sutkami zniknie. Przy okazji, to wcale nie wygląda jakoś tragicznie, wpisz sobie w Google "lipomastia".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
To nie lipo, wyluzuj się jedz i ćwicz będzie git




Zmieniony przez - KrissLdz w dniu 2012-12-08 22:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4116
Dzieki wielkie za rady i pomoc a moglibyscie mi powiedziec ile tak mam kalori miej wiecej dziennie spozyc? staram sie kolo 1500-2000. Zwiekszyc czy zostawic tak jak robie.? Z gory dziekuje za udzielone rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
Ztymi kaloriami to Ty masz redukcję a nie masowanie wejdż na 3000 kcal i zobaczysz jak się czujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Poszukaj sobie wzorów i sam policz, ale przypuszczam, że ponad 2500 kcal spokojnie powinno być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jedząc 1500-2000kcal, niebawem znikniesz

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4116
Z góry dziękuję za wszystkie porady , przeczytam artykuły dotyczace ułożenia samoistnego rozkładu kalori.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Staraj sie jesc jak najwiecej. Poczytaj o zalecanych zrodlach skladnikow odzywczych, komponuj posilki i badz aktywny fizczynie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4116
Ogólnie rozpozadziłem wykres kaloryczny mojego dnia i bede starał sie do niego dostosować . Prosiłbym tylko czy byłby on zgodny co poprawić a co zostawić . Sniadanie-450kcal , 2 sniadanie-200kcal,obiad-550kcal,kolacja-400kcal . Ostatni posiłek 17-30 - 18 . Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Zmieniony przez - Azzoum w dniu 2012-12-10 16:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Stanowczo za mało kcal. Przy Twoim wzroście powinieneś dostarczać prawie 2 razy tyle kalorii. Weź się za jedzenie i aktywność, bo podchodzisz już pod stany chorobowe. I nie masz lipomasti...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta - prośba o wskazówki

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium