SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie dla początkującego forumowicza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
Witam, tak jak w temacie jestem początkującym forumowiczem więc mi wybaczcie ;).

Mam 25 lat, ważę 78 kg i nie powiem, zaczyna mnie brzuch denerwować robi się niczym kobieta w ciąży po 8 miesiącu.. ,

Chciałbym zaznaczyć że jestem wegetarianinem i wszelkiego rodzaju mięsa, ryby po prostu mi nie przejdą przez moje kubki smakowe :(.

Co byście poradzili drodzy forumowicze na taki mój przypadek, da radę zgubić ten "balast" i wyciągnąć trochę mięśnia z brzucha ???

Jeżeli da, to poproszę o przykładową instrukcję co gdzie i jak :)

Z góry pozdrawiam, Tabza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 658
Poczytaj o redukcji. Miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej nie istnieje. Cały dział masz o odchudzaniu

Zmieniony przez - Grubas3 w dniu 2013-01-17 21:05:22

No Pain, No Gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1422 Napisanych postów 35562 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150829
Da się zrobić z Ciebie atletę, pomimo że nie jesz mięsa. Prowadziłem w swojej karierze wielu wegetarian, w tym sportowców SW i postęp był widoczny .

Masz tematy podwieszone, czytaj, kombinuj, układaj dietę przy pomocy bezpłatnych narzędzi na potreningu.pl i daj do oceny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masowanie ;]

Następny temat

specyficzny rozkład treningu przy redukcji - prośba o poradę w sprawie posiłków

nutlove nowy