SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena sylwetki 18 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Tomku zauważyłem że nie mam takiego dyskomfortu żołądka jak jem mało i jak mam ochote, nie licze makro, waga stoi. Z czasem chce wprowadzić takie rozwiązanie żeby jeść tłuszcze z białkiem żeby chociaż utrzymać te białko na 1,5-2g na kgmc a wtedy węgle będą stosowne rano przed i po treningu w takich dawkach zeby sie nie opychac tak samo jak ze wszystkim. Jeszcze Tomku chciałbym spytać bo jeden tydzień trenuje granice 10-12 powtórzeń drugi np żeby ciężko było 6-10 to jest takie zaskakiwanie miesni czy taki trening moze byc i czy ma sens? Nie mam zadnej nadwyzki kalorycznej takze progres z ciezarem albo wogole go nie ma albo jest maly przy siadach martwym . Moim zdaniem nie ma co katować z całych sił parti jak nie ma nadwyzki z tad ze taki trening co o tym pomyśle myślisz?


Zmieniony przez - szymonixd518 w dniu 2015-06-24 08:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
mozesz rotowac iloscia powtorzen co trening, lub co kilka tygodni zmieniac w formie periodyzacji treninowej.
zrobic sobie 6-8tyg typowo silowego.

u mnie obecnie jest to jeden w tygodniu trening typowo silowy, gdzie robie 2-3 cwiczenia w formie 5x5.

reszta dodatki na uzupelnienie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Tomku a moge sobie pozwolić na zjedzenie dziennie max 200-400kcal słodkiego bo i tak zostaje mi zapas kalori i jem dużo truskawek i owoców za to mniej warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
a skad mam to wiedziec?:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 819
co do pana Jakub Wietecki - to trochę bez sensu jest mówić, że przy tej masie powinien jeść 500 g kurczaka, to jest stwierdzenie jakby wykluczające np. inne mięso, "kurczak, ryż i kreatyna..", polecam większość rodzajów mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
tomku czy mozna urozmaicic sobie diete jedzac wafle ryzowe,zdrowe batoniiki musli, rozne serki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
to nie jest urozmaicenie, to jest pogorszenie jej jakosci hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Tomku niedługo ide do roboty i przestawie sie na trening fbw lecz go zmodyfikowalem i prosilbym o ocene:
wtorek:
biceps,troche przedramie ,triceps,barki, A

czwartek:
nogi,łydki,klatka,brzuch,B

sobota: A

niedziela B


Zmieniony przez - szymonixd518 w dniu 2015-06-29 22:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
rozpisz cwiczenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Tomku ćwiczenia będę zmienial jak i powtórzenia w celu zaskoczenia mięśni.
Będę skupial się na ćwiczeniach podstawowych typu wyciski zakres powtórzeń mam tak ze pierwszy tydzień 15 powtórzeń drugi 10
I 3 tydzień po 5
Na koniec tygodnia dam dokladna rozpiskę ćwiczeń
Chciałbym spytac czy mogę zrobić trening w sobotę A i niedzieleB ponieważ mam wolne od pracy i będzie mi lepiej cwiczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna low card do poprawy

Następny temat

Jak rozłożyć micro i posilki przed i po treningu ???

WHEY premium