SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena sylwetki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 449 Napisanych postów 930 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11198
monkey22
Możesz teraz robić mase do końca kwietnia a potem maj i czerwiec redu na lato :)
No i bardzo rozsądny pomysł , wielu ludziom latem i tak ciezko jesc duzo przy wysokich temp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 607
Aktualizacja Masy:
Na wadze 79.8
Redukcja od połowy kwietnia cel na wakacje-->73-74kg

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 46930
Oceniając po plecach to dużo tluszczu nie masz. Fajnie to wygląda. Nie sugeruj się wagą tylko odbiciem w lustrze. Nie wiem jak to wygląda z przodu ale raczej nie będzies musiał schodzić do 64 kg. Puki co to masuj bo dobrze Ci to idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 607
Niestety na brzuchu jest sporo tłuszczu:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 607
Aktualizacja:
Ostatnie dni redukcji -7kg
Cel: powolna masa 86kg
Jak oceniacie redukcje?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30902
Naturalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 607
Naturalnie, chciałbym naprawdę moc to jakoś udowodnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 607
Ale naprawdę nie dziwię się takich opini, sam jakbym zobaczył to z perspektywy 2 osoby powiedzilabym, że steryd, ale z samym sobą jestem szczery i wiem że nic nigdy nie brałem, więc tylko mogę się cieszyć z genu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 548 Napisanych postów 1476 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20938
Nie wiem o co te podejrzenia o nienaturalność. Jak dla mnie sylwetka wygląda normalnie i większośc ludzi mogłaby dojśc do tego poziomu .Zdjęcie z prawej pewnie było robione na pompie i stąd ten efekt, normalna rzecz.

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 607
Wydaje mi się, że tym największym argumentem jest moja 1 masa na której przytyłem około 10kg w kilka miesięcy,ale trzeba pamiętać o tym, że zarówno sporo tluszczu przybrałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka 16 latka do oceny

Następny temat

Tatuaż Romana Dmowskiego do oceny-ewentulnie biceps do oceny

WHEY premium