SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena postępów odchudzania.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
redukować równie dobrze można na wysokich węglach, a 50% energii z białka t bzdura i pomyłka, także sugerowałbym nie doradzać więcej w tym dziale.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
teraz to już się pogubiłem :( czyli w jaki sposób zmienić swoją dietę? czy w ogóle jej nie zmieniać, naj wpierw zrzucić wagę do około 67 kg i później działać ze skórą i poprawą sylwetki na bardziej umięśnioną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
jak widzisz postępy na aktualnej diecie to nic nie zmieniaj(poza podbiciem kcal, dopiero teraz zauważyłem, że jest ich b. mało).

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-05-31 20:28:40

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
postępy są na wadze i w pasie, wizualnie to tylko przez to, że ubrania są bardziej luzne, ale tak poza tym, to skromne różnice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
skromne różnice w pasie i nawadze, czy jak?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
według dziesiejszych pomiarów, 9cm w pasie, 12kg różnicy.. skromne różnice w sensie jak patrze na swoje ciało, to nadal widze nadwage..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
a jakie spadki w skali tygodnia? To że sam nie widzisz postępów to częsta sprawa, jak i faktycznie smalcu sporo.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 167
Dieta redukcyjna 50% białka 30% węglowodanów i 20% tłuszczu to I z 3 etapów diety Amerykańskiego guru Fitnessu Tony Horton, i jeśli uważasz że znasz się lepiej na Nuration niż osoba która zajmuje się tym zawodowo od ponad 20 lat to pozdrawiam. Ja sam ją stosowałem, ale nikogo nie przekonuje do tego. ja z własnego przykładu wiem jak jest ona skuteczna i jak dużą redukcje przy tym osiągnołem. Nawiazując do tego co mówiłeś o brak wizualnej różnicy w wyglądzie, jest różnica między traceniem na wadze (chudnięciem) a chudnięciem i redukcją. można schudnąć sporo ale nad mieć sporą ilość tkanki tłuszczowej i nadal się grubo wygląda ze względu na brak widocznych mięśni. to zależy od aktywności i od odżywiania i diety stosowanej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 167
Koniu151 jeśli już wypowiadasz się co do któregoś mojego postu to chociaż przeczytaj go raz dokładnie. i twoje rady są raczej mało użyteczne w stosunku do osoby która może mieć bardzo małą wiedzę na ten temat. Co do pytania o banany po treningu to jak najbardziej tak owoce bezpośrednio po treningu gdyż organizm to dużym wysiłku potrzebuje węglowodanów i cukrów które dostarczają owoce oraz minerały i mikroelementy. Także podczas odchudzania dobrze jest jeść rzeczy które przyspieszają metabolizm i wspomagają chudnięcie jak witamny (najlepiej jakiś mix), zieloną, Czerwoną herbate, orzechy itp. możesz skorzystać z gotowych spisów w google. I ostatnia rzecz tak można redukować na wysokich węglach ale jest to stosowane gównie przez osoby posiadające spore ilości masy mięśniowej i tłuszczu chcących zredukować tłuszcz bez utraty masy mięśniowej, jednak gdy ktoś nie jest tak zbudowany a po prostu ma nadwagę to dużo lepiej jest redukować węglo i kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Przeczytanie jednej publikacje nie czyni Cię ekspertem, jak i nie czyni Cię partnerem do rozmowy. By podejmować dyskusję niezbędna jest wiedza oparta na kilku źródłach, nie tylko na tym co napisała jedna osoba. Na wysokich węglach równie dobrze może ciąć się kulturysta co osoba z poważną otyłością, wszystko jest kwestią odpowiedniego wywiadu i doboru metody do konkretnego pacjenta.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapotrzebowanie kaloryczne

Następny temat

masówka do sprawdzenia

WHEY premium