SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
To będę chyba musiał w jakiś proch zainwestować bo więcej żarcia ciężko będzie w siebie wepchać. Chyba, że nadwyżka w postaci np. kilku orzechów włoskich które przegryzę w ciągu dnia czy coś podobnego też wchodzi w grę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Wchodzi.

Możesz też dokupić jakiegoś gainera bądź dobijać kcal owocami czy sokami.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777802
Generalnie jeśli ćwiczysz ciężko i rośniesz regularnie to z czasem nie powinno być problemu żeby jeść więcej niż te 3000kcal po prostu organizm się przyzwyczaja i z czasem chce więcej i te możliwości rosną.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Kupię na początek ten mass acceleration po 23pln za kg. Jaki smak polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777802
shooto
Kupię na początek ten mass acceleration po 23pln za kg. Jaki smak polecacie?


To już sam musisz zdecydować bo kwestia smaku jest mocno indywidualna. Ja osobiście nie przepadam za smakami owocowymi chyba, że do omletów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Teraz pytanie kiedy to pić? Przed treningiem czy po? Szczerze mówiąc wolałbym przed, bo nie wiem czy nie zapcha jak wypiję po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777802
Możesz wypić po, suplementy teraz są dość słodkie ale tak nie zapychają jak są wymieszane z wodą, a nie z mlekiem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Pij kiedy masz największe braki w diecie. Nikt nie każe tego robić przed lub po treningu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Mam pewien problem.
Zauważyłem, że zaczęło mi delikatnie podlewać brzuch nie wiem czy to kwestia diety czy może tego, że ostatnio trochę mało spalem, okres sylwestra, święta wiadomo jakie jedzenie+trochę alko, może trochę wody się zebrało. W każdym razie postanowiłem mniej więcej policzyć jak wygląda kaloryczność mojej diety. Gramatura jest przybliżona bo nie mam w domu żadnej wagi żeby to dokładnie policzyć.
Wyszło mi to tak:
Kaloryczność ok.2600kcal
Białko ok.190g(zwierzęce i roślinne, tak swoją drogą wliczacie roślinne? )
Węgle ok.300g
Tłuszcz ok.71g
Mam ok.178cm wzrostu i 75kg wagi. Stąd wynikałoby, że nie powinienem w ogóle rosnąć, a jak widać stały progres mniejszy lub większy notuję.
I teraz rodzi się pytanie czy obciąć trochę białka i dorzucić wegli? Czy jeśli dotąd był progres to nie kombinować za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
To kwestia diety, pewnie kcal było o wiele więcej niż potrzebujesz i stąd trochę podlalo.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningu. Masa czy redukcja?

Następny temat

martwy ciąg a ból pleców

WHEY premium