SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 205

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam sportowe świry , ogólnie mój problem wygląda tak że od ponad 3 lat próbowałem coś ćwiczyć , układałem różne plany ale przez to jak były skomponowane zawsze stwierdzałem że to nie dla mnie , po tych 3 straconych latach mam już tego dość i pisze z wielką prośbą o pomoc w korekcji mojego zlepku planu , dodam odrazu że plan nie zawiera przysiadów z sztangą z tyłu ponieważ przez mój problem z wadą postawy jeszcze nie jestem w stanie wgl założyć sztangi za głowe czy też na plalecy , wszystkie inne ćwiczenia jestem w stanie wykonać oprócz podciągnięć (za słabe plecy) , nad samą wadą oczywiście pracuje , więc pokornie prosze o ocene :)

Plan wygląda następująco
-Wiosło sztangą w opadzie 3x5-7
-wypychanie nóg na suwnicy 3x8-10
-uginanie nóg na suwnicy 3x8-10
WL 3x5-7
OHP 3x5-7
Uginanie sztangi prostej 3x8-10
Wyciskanie sztangi wąsko 3x8-10

Oczywiście mżliwa także opcja rozłożenia na dwie wersje , mam możliwość treningu 3x w tyg , praca na 2 zmiany po 12 godz gdzie musze odsypiać nocki i tak bardzo obciąża mój organizm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drzucam foty
182cm wzrostu
Anorektyczne wręcz 66kg + woda







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaje także odpowiedzi na pytania w formularzu którego nie wypełniłem
Wiek:19
Waga:66
Wzrost:182 cm
Dostęp do sprzętu:Pełen
Dostęp do supli:Także pełen
Staż:0
Cel treningowy:Lekka docinka\rekompozycja a potem powolna masa
Przeciwwskazania medyczne :brak
Dieta:Iffym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Widać, że przydałaby się masa mięśniowa dodatkowa u Ciebie, ale jak wygląda korekcja wady postawy bo jest ewidentnie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacja planu FBW

Następny temat

Jak ćwiczyć i co jeść na rozbudowę masy mięśniowej??

WHEY premium