SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSTROVIT WPC 80 900g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 31755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Nie AŻ tak, lol. Nie przesadzałem pisząc, że mój miks zamienił się w całkowicie w pianę. Wcześniej było to tak, że połowa z tego to była piana. A taki miks robiłem kilkanaście dni temu ze starą Ostrowią (i piłem go 4x na tydzień), tak więc akurat miałem dobre porównanie.
Czyli jednak coś musi być zmienione w składzie skoro wyszedł taki zonk. Dodatkowo czuję, że w smaku jest inna.
Nie ma w ogóle smaku. A stara Ostrowia naturalna miała lekki posmak.
Chyba że poczekam aż ta piana opadnie i wtedy sprawdzę czy jest, lol. Bo może ciężko to stwierdzić jedząc pianę...
Następnym razem będę wiedział, żeby 5 minut przed końcem treningu sobie ten miks zrobić, to jak skończę to będę miał git mam nadzieję.

Nie jest to jakieś bardzo uciążliwe, ale zadałem to pytanie bo obawiam się, że ilość białka w Ostrovicie może nie być tak korzystna jeżeli skład został zmieniony.

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
sie przebada zawartosc biala.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
w każdej specyfikacji dotyczącej surowca mam min. 80g także spokojnie. Ale jestem jak najbardziej na tak za testami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
Kwic
wiem na pewno, ze wymieszanie wpc+carbo spoteguje pienienie sie niz bys wymieszal jedno i drugie osobno. sprawdzalem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
aktualnie ostrowia nie zachęca ani smakiem ani konsystencją ani ceną. Czasy gdy kosztowała poniżej 30 zł za 900g mineły i już raczej nie powrócą a w tym przedziale cenowym pojawiają sie białka które są o niebo lepsze. Także myślę że sytuacje ostowi czy też ostrovitu może poprawić jedynie ulepszenie parametrów by była porównywalna z konkurencyjnymi białkami z tego segmentu choć mówiąc szczerze kupił bym ją jedynie na spróbowani nic więcej i myśle że ludzi myślących podobnie do mnie jest na korzyść ostrowi dosyć dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Dokladnie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
RobertFT - czyli w tych partiach co są teraz dostępne w sklepach, surowiec jest polski(z mleczarni która padła)?
Krótko mówiąc Ostrowia w opakowaniu Ostrovit?

Nad jakimi produktami jeszcze pracujecie?
Jeśli to nie tajemnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Ok, dzięki za odpowiedzi ;)
Byłoby fajnie zrobić jakiś test, żeby być pewnym.

Co do smaku, to ja mieszam często z różnymi rzeczami, tak więc smak naturalny jest dla mnie idealny. Wanilia już byłaby za słodka.

A takto miks carbo + naturalna ostrowia wymiata smakowo jak dla mnie. A raczej wymiatała ;) Dzisiaj zobaczę jak piana opadnie.

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62
tak z msm ostrowia.
Natomiast pracujemy nad poprawieniem smaku białka z drugiej polskiej mleczarni.

w najbliższym czasie izolat.

Zmieniony przez - RobertFT w dniu 2011-06-16 19:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
po co dodawac sukraloze jak jest ona szkodliwa dla organizmu? po drugie za ta cene mozna kupic lepsze bialko lub niewiele wiecej dolozyc mysle ze cena 40 zl jak na ostrowie jest zbyt wysoka ostrowia wlasnie slynela z tego iz byla tania i dlatego byl na nia taki popyt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na poprawe sily?

Następny temat

Co z tym zrobic ?

WHEY premium