SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrovit wpc 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
witam,kupiłem białko ostrovit wpc 80 ,otworzyłem opakowanie i w środku opakowania mam folie w ktorym jest białko ,to normalne czy to jakaś podróbka?z góry dzięki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24384
Wszystko gra, tez tak dostalem. Mam czeko i banana - dla mnie kozak. Ale ja nie jestem wybredny jak co niektórzy. Pozdrawiam.
p.s jaki smak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 970
Jadł ktoś smak neutralny? Chcę kupić i dodawać do owsa na śniadanie, ewentualnie popijać samo białko z wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24384
Chyba naturalny hehe ale kazdy wie o co kaman. Ja nie jadlem, ale podobno jak mleko, sam sie czaje zeby go zakupic nastepnym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
wuchtaaa
Ja nie jadlem, ale podobno jak mleko, sam sie czaje zeby go zakupic nastepnym razem.

Jak nie jadłeś to po co piszesz jak "podobno" smakuje?
Smak naturalny wcale nie przypomina mleka, a tak naprawdę to nie przypomina niczego :D
Jak się je pije to właściwie nie wyczuwa się żadnego smaku po wypisu w ustach pozostaje taki specyficzny posmak z którym spotkałem się tylko w białku o smaku naturalnym i tyle.
Jak ktoś nie lubi słodkich i sztucznych smaków będzie zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Wiem, że temat jest trochę inny, ale jako, że zaczynam dopiero korzystać z odżywek chciałam się zapytać kiedy najlepiej je spożywać? wiem, że wszystko jest opisane 1-3razy dziennie, z tym, że nie wiem czy 3 razy dziennie to nie będzie dla mnie za dużo, więc wolałabym 2 i czy np. tylko rano przed śniadaniem i wtedy lepiej przed CZY po treningu? czy faktycznie pić 3 razy dziennie? przepraszam za zamieszanie i z góry dziękuję za odpowiedż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Chodzi Ci zapewne o bialko tak? Bialko pijemy wedlug brakow w diecie, gdy nie mozemy np zjesc kurczaka, sama musisz wiedziec kiedy jest na to pora. Nie zwracaj uwagi na to ze na opakowaniu pisze 2 czy 3 razy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
WPC ma sens tylko po treningu. To najlepsza pora na szybko-przyswajalne białko. Ogólnie WPC nie nadaje się jako "zastępnik" posiłku, bo ma odmienną kinetykę wchłaniania niż tradycyjne jedzenie.
Białko serwatkowe ma szereg prozdrowotnych właściwości których nie ma "zwykłe" jedzenie, dlatego warto je dołączyć po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa między suplami

Następny temat

suple przy nietypowym sporcie

WHEY premium