SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OROTAN KREATYNY - kiedy wreszcie???

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Tropikalny kwaskowaty smak. Kofeina 32mg/100g i 11g wegli, wiec tradycyjnie albo nawet slabiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
O czym mówisz... O Therm Line?... Smak grejpfrutowy - zero węgli.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A! Chyba, że chodzi o ten Herbapolu?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Suple z orotanem kreatyny jadłem i działają bardzo dobrze. Siła(co jest moim priorytetem) idzie kosmicznie. Co do walki kapsy vs proch to jednak wolę proch bo na ogół taniej wychodzi a poza tym co za problem wziąść łyżeczkę od herbaty z prochem do buzi?

W sumie jak dla mnie biogenix mógłby wypuścić etylowy ester orotanu bo takiej formy jeszcze nie jadłem Choć stosunek 1:1 krea - oro moze być ciekawą formułą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Na estry źle reaguje,także mi taka wersja nie podchodzi.A odkąd Biogenix stał sie "ekskluzywny" i obniżyli na nim zarobek dla hurtowników to dodatkowo mnie to nie podnieca :P Jest Orotan z Kaizena i we wrześniu ma być kolejny z Polskiej firmy.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Mam pytanie do pana Sławomira Ambroziaka. Skoro normalnie biorę dziennie 8 kapsów mono, to jesli tu jest stosunek kwasu orotowego do kreatyny 1:1, to ile kapsów trzeba bedzie wziąć, żeby zapewnić odpowiednią dawkę kreatyny, 16 kapsów??? Bardzo proszę o odpowiedź. Pzdr!!!

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie udzielę Ci odpowiedzi na to pytanie, dokąd nie dowiemy się - jakie dawki będzie rekomendował producent. Założenie jest bowiem takie, że orotan kreatyny ma działać silniej od jej monohydratu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Serdecznie dziękuję za wyjaśnienie panie Sławku i czekam z niecierpliwością na nowy preparat. Pozdrawiam!!!

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Jest tyle informacji o nowościach związków kreatynowych o ich super działaniu a ja na swoim przykładzie czy zawodników ...wracamy do mono z fazą ładowania i efekty w sile są dużo większe.Ale fakt jak tylko wejdzie orotan..spróbujemy bo zawsze warto poszukać czegoś nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
W przygotowaniach do zawodów w ławie moi zawodnicy stosowali wszelakie możliwości ( stacki, jabłczan, alkaliczna....i inne formy, Mono....dawało największe przyrosty siły
czyli....????Trzeba będzie wypróbować orotan.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bike Maraton, Świeradów Zdrój (1.08.2009.)

Następny temat

"LEGALNE ANABOLIKI" w PBC

WHEY premium