SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODNOSNIE TEGO DZIALU

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
aha.... i wszystko jasne



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
ajak!

"i moje pytanie jest takie czy ten ruski metka ma mniej witamin od polskiego i czy jest mniej zdrowy"

"no bo mojemu bratu po metce duzo pryszczy wyskoczylo i wszyscy mowiom ze to przezto ze przewitaminizowal sie , bo za duzo bylo witamin w tej metce"

"nie no ja sie pytam serio a nie ze 250 w tydzien ? tyle to chyba nawet romi corlean niebierze"


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
hehe

----------------------------
Pozdrawiam- Dezir
"Musisz przełamać strach przed bólem, żeby ciężko trenować, a przecież musisz ciężko trenować. A kiedy mówię o ciężkim treningu, to mam na myśli naprawdę ciężki trening."

http://PumpingIron.w.interia.pl

KOLEJNY TEXT ROKU:
"czy ta metaka ruska jest mniej zdrowa od polskiej? bo kolega mi mowil ze ma ona troche mniej witamin wsobie i niejest tak zdrowa jak ta mta polska[...] czy ten ruski metka ma mniej witamin od polskiego?[...]no bo mojemu bratu po metce duzo pryszczy wyskoczylo i wszyscy mowiom ze to przezto ze przewitaminizowal sie , bo za duzo bylo witamin w tej metce"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
hrhr LOL

LOL

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Ahoj dziady hrhr

"i moje pytanie jest takie czy ten ruski metka ma mniej witamin od polskiego i czy jest mniej zdrowy"

"no bo mojemu bratu po metce duzo pryszczy wyskoczylo i wszyscy mowiom ze to przezto ze przewitaminizowal sie , bo za duzo bylo witamin w tej metce"

"nie no ja sie pytam serio a nie ze 250 w tydzien ? tyle to chyba nawet romi corlean niebierze"


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie masz rację przecież nie każdy zaraz urośnie prawda? na to trzeba czasu , ktoś czasem chce się pochwalić tym ile już osiągnął i poprosić o komentarze i rady a niektórzy się zachowują tak jakby wszystkie rozumy pozjadali a prawda jest taka że pewnie Ci najbardziej "dogryźliwi" to jakieś chudzielce szkielety hyhyhyhy a że na forum nie widac tego to przynajmniej tu pomarzą o tym jakby to fajnie byłoby być duzym

Z mężczyznami źle ale bez nich jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 552 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15240
Ja wam powiem tak; i jedni i drudzy mają rację! Bo moim zdaniem Ci co biorą te koksy to niech się od razu przyznają, bo dlaczego oni je biorą żeby się wstydzić że brali?? Ale też jeżeli ktoś fajnie wyglądą (np.ja ) i nie brał to dlaczego posądza się go zaraz o doping...?

Kiedyś wam jeszcze pokażę na co mnie stać...

"Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jeriko czekamy na fotki


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7562
zgadzam sie z toba joaska zdania sa podzielone ale sami powiedzcie ze gdybyscie tyrali na silce ciezko (bez koksow) i ktos sie zwami kluci ze brales to moze wkurzyc czlowieka. Ogolnie dziki , chcialem poprostu znac wacze zdanie na ten temat

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces
Pozdrawiam Look15.

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces
Pozdrawiam Look15.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 552 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15240
Jasne Cichy! Bym sobie zrobił fotki ale jak mi ufundujesz aparat cyfrowy bo niestety go nie posiadam i nie mam nawet od kogo pożyczyć! Ale jak będę miał bo w przyszłości planuję staruszków naciągnąć to na pewno zapodam!

Kiedyś wam jeszcze pokażę na co mnie stać...

"Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3D STUDIO MAX 4

Następny temat

Moj kochany tatus za czasow ciezarow...:)

WHEY premium