SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie z innej beczki lecz dotyczace tego dzialu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
panowie tak jak w temacie pytanie moze sie wydac dziwne ale wole sie dowiedziec bo nie chce miec klopotow ze zdrowiem obecnie skonczylem cykl na tesciu 5 dni temu byl ostatni szot i moje pytanie brzmi kiedy moge spokojnie wypic alkochol zeby nie szkodzil czy przy braniu colmidu tez mozna wypic ?? bo o tym nic nie znalazlem czy colmid + alko moze zle wplynac na watrobe ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
fajne foty dobrze wyglada ciesze sie ze ma takie nogi widac ze duzo pracy i wysilku w to wlozyl tez dąze powoli do taakiej sylwetki moze za pare lat mi sie uda pozdro dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pij ile wlezie.
Alkohol bedzie szkodzil i teraz i za 2tyg wiec nie rob sobie przeszkod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Lepiej sie o banie martw
clomid +alko = mega jazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
ja sie pytam powaznie a wy se jaja robicie o banie sie nie martwie nawet na kuracji nie mialem agresji lub innych jazd mam ogarnieta spokojna banie i trodno mnie wyprowadzic z rownowagi nie odpowiedzieliscie wiec sadze ze z waszymi baniami jest cos nie tak skoro czytanie ze zrozumieniem wam nie wychodzi !!! (wiem pojechalem ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Ja ci mowie powaznie
sam clomid juz daje wahania psyhy itd
a w placzeniu z alko robi sie mieszanka wybuchowa
dobrze ci radze odspusc skoncz pct i w tedy poszalej
a przez jedna impre mozesz zrobic sobie mega klopotow

i to raczej ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem

Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-11-14 23:49:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1939
o zdrowie to mogles sie zaczac martwic zanim po koksy siegles. Grzegorz odpisal ci normalnie a ty tak jedziesz Chlopaka. Nie podoba sie to wyp...laj

Wogole zal dupe sciska jak zagladam do twojego profila. Ty sie za koksy lapiesz przy 175 cm 60 kg

Zmieniony przez - Rocky_Olb w dniu 2007-11-14 23:53:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Progresivv twoja watroba jest bardziej pojechana przez prezemiane materii na koksie, niz po tej flaszeczce co ja zrobisz.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Clomid, Nolvadex z alkoholem wchodza w interakcjie, alko oslabia SERM i moze potegowac niechciane skutki uboczne.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
dzieki infamous chociaz jeden odpowiedzial na moje pytanie jeszcze raz bardzo dziekuje!!! a ja tu nikogo nie jade i nie musze ********lac uwazam ze moje posty nikogo nie mogly urazic!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
aha a co do rockego to moze uzupelnij swoj profil cwaniaczku a nie krytykoj profilow innych lekarzem nie jestes !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
chciales profil marcina to masz https://www.sfd.pl/Marcin_Olb_-_nowe_str_59,61-t257445-s59.html
rocky to jego alter ego

krytykoj

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-11-15 13:05:55

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***Tym razem bez napinki SPAM dziewczynki %-) **** SPAM ***

Następny temat

Kto to przetłumaczy - Primobolan

WHEY premium