SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENCIE I POMOZCIE!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 823
POza tym


https://www.sfd.pl/temat246410/ 

----------------
Siłownia to jest TO i nie wolno pękać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 996
Mbutu - to co mu napisałes to jest plan ?
Do autora:
1. można cwiczyć WSZYSTKIE partie ćwicząc z takim sprzętem jaki mam (sam na takim ćwiczyłem)
2. wyniki masz za***iste, tylko po***** sie tym chwalisz ?
mogłes napisać temat: "Wyciskam 100kg w wieku 16 lat - ale jestem fajny" - na jedno by wyszło
chyba chciałes się tym dowartościować
3. napisałeś że dieta ma mniejsze znaczenie od treningu - jestes w błędzie, bo dieta to 60% sukcesu
4. po co brałeś te suple i inne rzeczy ? przy Twoim stażu można szybko zdobywać mase bez supli
5. i jeszcze ten testosterol i biosterol - tylko sobie z***iesz gospodarke hormonalną. Środni wzmażające produkcje testosteronu są polecane osobą powyżej 19 roku życia, w młodszym wieku można sobie tylko krzywdy wiele narobić ;-/

Plany na najbliższe 3 lata - wycisk=2x masa ciała
Ciekawe czy sie uda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"W wieku 16 lat brałeś testosterolu Megabolu?? Dość średnie rozwiązanie.

Nie potrzebnie to brałeś bo i tak niedoboru hormonów w tym wieku nie masz a jedynie psujesz sobie przyswajalność (to już nie zaskoczy twojego organizmu później) "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
"i jeszcze ten testosterol i biosterol - tylko sobie z***iesz gospodarke hormonalną. Środni wzmażające produkcje testosteronu są polecane osobą powyżej 19 roku życia, w młodszym wieku można sobie tylko krzywdy wiele narobić ;-/" koorwa co wy wypisujecie, sorry, ale nie mogę się powstrzymać W/w produkty megabola to niedziałające goowno i jak nie poprawi tak nie pogorszy
Omg co się na tym forum porobiło %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Daruj sobie ten testosterol i biosterol. Poczytaj trochę a dowiesz się że jest on na maxa przereklamowany i tak naprawdę nic nie daje.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1851
W twoim wieku organizm wytwarza bardzo dużo testosteronu, jestes w okresie dojrzewania i nie widze powodu aby dostarczac większe ilości, pozatym jesteś na to za młody, odpowiedni wiek to 20 lat jest to moment w którym u mężczyzny kończy sie okres dojrzewania(oczywiście są wyjątki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 823
Seba 81 chodziło mi o to że jak będzie teraz brał testosterol to ewentualne podwyższenie poziomu testosteronu da mu jedynie zwiększony popęd seksualny (ktoś pisał o tym artykuł) bo i tak poziom hormonów nastolatka jest wysoki,

a poza tym jak każdy organizm najlepiej reaguje na coś nowego a jak juz kiedyś zażyje ten środek to następny raz będzie słabszy (tak samo masz z kreatyną) więć nie wiem co w tym śmiesznego

----------------
Siłownia to jest TO i nie wolno pękać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
moje porady to:
- ułóz dobrą diete
- dobry trening
i ćwicz.
Brak efektów to przez diete przede wszystkim.
myślisz ze miesiąc stosowania diety to długo ?
pfffffff diete się całe życie pod siebie dobiera.
Nie zawsze ogolne wyznaczniki i przeliczniki są dobre dla naszego organizmu.
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jajco, to nie działa na żaden testosteron, czy to jasne?
testosterol nie może działać nawet na potencje bo nie zawiera nic z substancji które mogą to powodować, składniki te to priebiotyki, mogą wpływać prozdrowotnie ale bardziej w działaniu zblizonym do witamin (podkreślam zblizonym)niz do jakichkolwiek sterydów czy prohormonów
koniec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha

Następny temat

Trening mięśni grzbietu

WHEY premium