SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OBY DO LATA! wracam do formy! :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
motykecd
najlepsze węgle na śniadanie - płatki owsiane możesz zjeśc w formie musli z owocami orzechami itp, albo placuszki zrobić.
Co do ćwiczeń nie pomoge bo sie nie znam za dobrze. A skoro byłaś na siłowni to wrzuć swój trening, ile serii/powtórzeń/obciązenie

I lepiej nie jedz gotowych sosów, czesto dodają tam cukry których nie jemy. Sama sobie zrób jakis sosik albo dopraw cycka


Zmieniony przez - motykecd w dniu 2013-03-14 21:43:43


ok ok ok! :) a wiesz może czemu taki przydzial dla mnie 130/60/180? co to ma za znaczenie ?:)

ps. treningi wrzuce przy chwili czasu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiejsza micha. znowu coś się nie mogę nawęglowodanować, jutro postaram się dorzucić ryżu do kuraka czy coś :)

chciałabym też, żeby ktoraś z was odpisała mi, dlaczego to takie wazne te 130/60/180, bo bardzo mnie to interesuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5896
Dorzuciłabyś te 50g ryżu do obiadu i byłoby ok Strasznie dużo jesz tego twarogu, nie lepiej zamienić to na jakieś lepsze źródło białka np jajka? Banan sam w sobie nie jest posiłkiem, staraj się dostarczać w każdym BTW nawet jak to 'przekąska'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze i tak ale nie stac mnie na tyle jajek, serio ;) a odpowiesz mi na to 130/60/180? ps. dzieki za rady , dzisiaj postaram sie zeby bylo lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5896
Rozkład masz podany biorąc pod uwagę Twój wiek, wage, wzrost, budowę ciała, aktywność i wiele innych czynników. https://www.sfd.pl/Dieta__ułóż_sam_a_-t315296.html tutaj masz wszystko opisane krok po kroku jak można to samemu wyliczyć. Oczywiście to jest modelowy wzór, Moderatorki modyfikują ten rozkład jeżeli jest taka potrzeba .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VanilladaH
Rozkład masz podany biorąc pod uwagę Twój wiek, wage, wzrost, budowę ciała, aktywność i wiele innych czynników. https://www.sfd.pl/Dieta__ułóż_sam_a_-t315296.html tutaj masz wszystko opisane krok po kroku jak można to samemu wyliczyć. Oczywiście to jest modelowy wzór, Moderatorki modyfikują ten rozkład jeżeli jest taka potrzeba .


ok, dziekuje bardzo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i dzisiaj jak na złość trochę za dużo węgli, aj aj aj.

Co do ćwiczeń, jakie wykonuję, to robię te podane jako trening dla poczatkujacych w regulaminie.

1. Rozpiętki na maszynie - chyba 15 kg (o ile kazdy ciężar ma 5kg)
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej (5 kg na rękę)
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem (25 kg)
4. Wyciskanie sztangielek siedząc (5 kg na rękę)
5. Prostowanie tułowia na ławeczce
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)(5 kg na rękę)
7. Prostowanie ramion na wyciągu (20 lub 25 kg nie pamietam dokladnie)
8. Prostowanie nóg siedząc
9. Uginanie nóg leżąc
x 10. Przywodziciele na ginekologu (tego nie robie bo brak sprzętu)
x 11. Odwodziciele j.w. (j.w)
12. Wspiecia na palce siedząc (20 kg)

Zamiast cwiczen na ginekologu robie przysiady w wykroku z ciezarkami 5 kg w rękach, po 2 serie x 15 na kazdą nogę. moze byc?








Zmieniony przez - mswildberry w dniu 2013-03-19 23:04:52

Zmieniony przez - mswildberry w dniu 2013-03-19 23:05:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5896
Robisz wszystko w powtórzeniach 2x12? Progresuj z ciężarem czyli np w pierwszej serii bierz 4kg, drugą rób 5kg. Wyciskanie na skośnej rób z większym ciężarem, tu pracuje już klata nie jakieś małe mięśnie (na to wszystko zwracano mi uwagę, zajrzyj do mojego dziennika ). Prostowanie nóg bez obciążenia? Układaj sobie miskę dzień wcześniej, nie będziesz miała problemu że czegoś wyszło za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, wlasnie w takich powtorzeniach robie, czasem jak czuje ze moge wiecej to zrobie np 15. prostowanie z obciążeniem, ale niestety nie wiem jakim , ale łatwo nie jest! ;)) ps. na mojej silowni najmniejszy ciezar to 5 kg, a na klatę nie daję rady więcej! :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
Na skosie powinnaś robić więcej niż przy rozpiętkach, ale może to z czasem przyjdzie. Z tego co ja pamiętam na początku też nie miałam tej rozbieżności, ale z czasem na pewno sama poczujesz ze na skosie dasz radę z wiekszym obciążeniem
Dopytaj na siłowni ile waży jedna sztabka i będziesz wiedziała ile masz w prostowaniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc w zmianie ciala

Następny temat

8 MARCA DZIEŃ KOBIET !!

WHEY premium