SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OBY DO LATA! wracam do formy! :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruda_29
Co to za sok przecierowy?
Warzyw nie wliczasz.


"Co to za sok przecierowy?" to pytanie na zasadzie "co to ma być za picie jakichś świństw w diecie, w której można tylko pić wodę i herbatki?" czy raczej serio pytasz i mam napisać co w nim jest? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5896
Takich soków przecierowych jest wiele. Możesz sobie sama robić sok przecierowy a możesz kupować taki 'naturalny' z cukrem i konserwantami ze sklepu więc jest chyba ważne jaki konkretnie był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
serio pytam

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VanilladaH
Takich soków przecierowych jest wiele. Możesz sobie sama robić sok przecierowy a możesz kupować taki 'naturalny' z cukrem i konserwantami ze sklepu więc jest chyba ważne jaki konkretnie był.


smoothie z biedronki, skład: przeciery i soki z zagęszczonych soków z: jabłek 42%, bananów 23%, pomaranczy 20%, mango 10% i marakui 5%, witamina c. tyle

bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No i pożegnaj się z tym wynalazkiem Jeżeli chcesz pić soki, to wyciskaj je sama.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1317
Witaj! Fajnie, że więcej osób zaczyna teraz swoją przygodę z redukcją, można sporo się dowiedzieć, jak to na początku jest:) Napisałaś, że odstawiłaś tabletki, ja w tym miesiącu chcę to zrobić po 7 latach ich brania. Jak się czujesz po ich odstawieniu? Pozdrawiam i życzę wytrwałości!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OtraVez
Witaj! Fajnie, że więcej osób zaczyna teraz swoją przygodę z redukcją, można sporo się dowiedzieć, jak to na początku jest:) Napisałaś, że odstawiłaś tabletki, ja w tym miesiącu chcę to zrobić po 7 latach ich brania. Jak się czujesz po ich odstawieniu? Pozdrawiam i życzę wytrwałości!


ogólnie ani branie tabletek ani przestanie ich brania nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia, tylko teraz ten problem z okresem, raz się pojawia raz nie, ale to raczej spowodowane moim felernym prawym jajnikiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruda_29
No i pożegnaj się z tym wynalazkiem Jeżeli chcesz pić soki, to wyciskaj je sama.


DOOOOOOBRRRAAAAAAAAAA ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj takie o rzeczy wymyśliłam. Skończył mi się chleb, nie wiem czym jutro się zawęglowodanować na śniadanie :(

btw, byłam dzisiaj na siłowni i kurcze no ani ten ginekolog ani odwodzenie nie jest zbytnio możliwe, maszyna praktycznie caly czas zajęta. moze inne propozycje zeby cwiczyc uda?

btw 2, do Rudej ;): czemu akurat taki przydział b/t/w dla mnie? jakie to ma znaczenie itd, itd, wytłumaczysz? :)

aha ten sos uncle bens wkleiłam, bo po prostu kurczak , ktorego jadlam był orientalny i pływał w jakims takim sosie ;) ale nie wiem dokladnie.




Zmieniony przez - mswildberry w dniu 2013-03-14 19:35:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
najlepsze węgle na śniadanie - płatki owsiane możesz zjeśc w formie musli z owocami orzechami itp, albo placuszki zrobić.
Co do ćwiczeń nie pomoge bo sie nie znam za dobrze. A skoro byłaś na siłowni to wrzuć swój trening, ile serii/powtórzeń/obciązenie

I lepiej nie jedz gotowych sosów, czesto dodają tam cukry których nie jemy. Sama sobie zrób jakis sosik albo dopraw cycka


Zmieniony przez - motykecd w dniu 2013-03-14 21:43:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc w zmianie ciala

Następny temat

8 MARCA DZIEŃ KOBIET !!

WHEY premium