SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nurkowanie na bezdechu!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
Heh :) Witaj z powrotem :D Ja się musze pochwalic ze kupilem na www.diveworkers.pl Gary 3000 i sa po prostu swietne. Co do moich rekordow to ich na razie nie poprawialem. Sadze ze musze jeszcze troche potrenowac.
A u Ciebie wyniki czego spadly i o ile ? :/

How Deep Can You Go On A Single Breath ??

.:: http://singlebreath.w.interia.pl/ ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
witam wodnicy
ja trenuje plywanie,jezdze na zawody itp...
ale z tym wstrzymywaniem cienko :/ pod woda przeplyne jakies 25 m bez skoku do wody hm.. z strzymywaniem powietrza w wodzie jest roznie moj rekord w wodzie 39 stopniowej to 2.54 s nie cwicze i nie trenuje tego ale chyba musze zacząc wydolnosc pasuje poprawic pozdro----->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 282
No witam. Co do moich wyników to 4min. robie bez problemu ale te 4.32 to masakra, poprostu nie moge. Ja planuje kupic Sporasub-y Varianty , ale jeszcze sie wacham i nie wiem czy lepiej nie pozbierac troche i nie kupuc Gary 2000 HF . Moze mi doradzisz?? A ja sie sprawdza Gara ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176


Jesli robisz 4 minuty bez problemow to moje gratulacje. Co do pletw to uwazam ze dobrze trafilem z tymi Garami, ale trzeba poczytac na forach o tym co inni polecaja poza tym pamietaj ze to co odpowiada komus niekoniecznie musi odpowiadac tobie. Ja troche zaryzykowalem bo kupilem je przez net bez przymierzania, ale leza idealnie. No i pamietaj ze pletwy do free maja duuze pioro i jesli sa twarde to trzeba miec dosc mocne nogi, ale daja taka predkosc i moc ze hohoho :D:D

How Deep Can You Go On A Single Breath ??

.:: http://singlebreath.w.interia.pl/ ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 282
Ty kupiłes GARY 3000 dopiero teraz zauwazyłem . łe no to nie wiem po co ja sie pytam czy dobre. Przymierzałem sie do kupna jakis tańszych np. X-pro , ale po czasie stwierdziłem , ze to si enie opłaca bo po dłuzszym czasie napewno bede musiał kupic lepsze , a te odstawic na bok ( i tym sposobem pozbyć sie 200zł.) Dlatego postanowięm ze dozbieram te 200zł i kupie jakies pozadniejsze . pozdrawoam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 323
Był ktoś z was na zawodach w Toruniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
Qrcze nie bylem :/ a chcialem chociaz zobaczyc jak wygladaja takie zawody (nie mowie juz o starcie :) choc ostatni to bym nie byl ;) ) Mam nadzieje ze wezme udzial w przyszlorocznej edycji choc nigdy nic nie wiadomo bo teraz ide na studia :/ No zobaczymy jak to bedzie :) Jedno jest pewne nie przestajec cwiczyc :D:D

How Deep Can You Go On A Single Breath ??

.:: http://singlebreath.w.interia.pl/ ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 282
Nie byłem . Ale zrobiłem 60 metrów beZ płetw z czego jestem bardzo zadwolony , mogłem wiecej , ale byłem bez asekuracji, wiec nie ryzykowalem . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
No brawo :) 60 m, moj rekord bez pletw to 62 :) Ale wlasnie w cwiczeniach w dynamice niestety trzeba miec kogos kto asekuruje, a jak chcialbym pociagnac tak na maksa to najlepiej zeby byl przy mnie lekarz. Niestety moge tylko o tym pomarzyc, no i nie przeciagam do samego konca. Choc nie raz juz mialem sambe :D

How Deep Can You Go On A Single Breath ??

.:: http://singlebreath.w.interia.pl/ ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9810

i po co sie gapisz?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Breakdance filmy i muzyka - linki

Następny temat

predkosci

WHEY premium