SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nurkowanie na bezdechu!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6680
miesnie klaty rozbudowuje sie glownie na silowni a na basenie co najwyzej mozesz nabrac definicji i rzezby oczywiscie to tylko moje zdanie ale tak mysle
plywanie jest wyczerpujace i pochlania duzo energii wiec jest dobre na kondycje i rzezbe
nic tylko plywac i plywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale powiem szczerze, że pływacy wyglądają bardzej imponująco niż kulturyści, po za tym ich mięśnie są bardziej użytkowe niż pokazowe ...

--
Jurek
Zapraszam na stronę: http://knurkowanie.w.interia.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
dokladnie ale mi sie zdaje ze to tez dla tego wygladaja bardziej imponujaco bo pluca od srodka rozpychaja platke i tworzy wrazenie ze jest bardziej pelna i to ogolem daje ze gosc ktory duzo plywa ma doza umiesniona klatke chociarz jak mowi wiele ludzi i naukowcow ze jedynym cwiczeniem w czasie ktorego jest po ruszany kazdy miesien jest wlasnie plywanie no i to jest prawda bo w czasie plywania sa praktycznie poruszane kazde miesnienie

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6680
to wszytko zalezy od jakiej strony popatrzymy na sprawe jesli ci chodzi o rzezbe to fakt plywanie jest dobre i to nie tylko na klatke ale ogolnie natomiat jesli ci chodzi o rozbudowanie i wzmocnienie klaty w sensie silowym to silownia a plywanie ewentualnie dodatkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na kanapie 4:36, ale to było 3 lata temu. Rekord tegoroczny to 4:10 dwa tygodnie temu. Nie liczę czasu pod wodą, bo najczęściejnie ma mnie kto przypilnować w basenie, więc nie ryzykuję. Trenuję najczęściej w trakcie codziennych czynności jak wyjście z psem, czy przejście określonego dystansu na bezdechu. No i dużo ćwiczeń kondycyjnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6680
pans masz niezly wynik a nawet bardzo dobry bierzesz udzial w jakis zawodach dla bezdechowcow a jesli nie bierzesz to dlaczego nie z takim wynikiem mysle ze mialbys duze szanse
pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 88
Mam pytanko: chcialbym zaczac trening bezdechowy podawany przez jednego z userow w tym temacie ale obawiam sie o moje zdrowie. Czy ma ono niekorzystne skutki na zdrowie (w szczegolnosci serce, bo jestem po operacji). z gory dzieki za odpowiedz. Pozdr

Wszystkie grzyby są jadalne, niektore niestety tylko raz...

Wszystkie grzyby są jadalne, niektore niestety tylko raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 528 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7749
pans bardzo dobry wynik ale jest jedno ale :D sprobuj poplywac pod woda troche bo mimo wszytko inaczej jest w ruchu a inaczej na łozku. Jestem ciekwy ile bys przeplynol :D ja na łozku niecale 3 minuty a przeplywam 69 metrow wiec ty moglbym pod 100 dojsc heheh ciekawy jestem

a co do treningu to mimo wszystko trudno nam ocenic czy dla ciebei to bezpieczne czy nie zwalszcza ze miales ta operacje a pozatym generalnie bezdech nie jest zdrowy

Pannowac nad sobą - to najwyższa władza.

Allach wziął różę, lilię, gołębicę, węża, trochę miodu,
jabłko z Morza Martwego i garść pyłu.
Kiedy spojrzał na mieszankę, zobaczył kobietę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
El Guapo; kupa fajnych informacji, nalezy Ci sie sog, sprobuje Ci go wrzucic - moze mi sie uda. Napisz gdzie mozna znalezc inf. na ten temat.
pozdro

mc_viatr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Czytalem posta i sprobowalem to teraz tylko 2:20 . Ponad pol minuty gorzej od rekordu . Bardzo mozliwe ze jest to skutkiem bardzo znacznej zwiekszenia masy ciala a szczegolnie masy miesniowej na silowni .......... choc z drugiej strony kondycja dynamika i szybkosc nieporownywalnie lepsza .
No coz albo rybka albo akwarium .

"Własciwością człowieka jest błądzić , głupca - w błedzie trwać"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Breakdance filmy i muzyka - linki

Następny temat

predkosci

WHEY premium