SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy cykl...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Uważam, że GH można spokojnie zostawić na redu kiedy zależy nam na zachowaniu mięsa przy ujemnym bilansie kalorycznym.
Wiadomo, że na masie też ładnie robi i łączy to wszystko w idealną całość ale kasa, kasa, kasa..
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
No i oto się rozchodzi ;) zostawię te jednostki na redu i połącze w kombinacje gh tren t3 winko... pozostaje mi podziękować za propozycję i wybrać się na zakupy teraz muszę to obliczyć na spokojnie na opakowania, i jak dziecko w dzień dziecka iść zrobić sobie prezent:D
Jestem ciekawy efektu takiego "małego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Flooky
No i oto się rozchodzi ;) zostawię te jednostki na redu i połącze w kombinacje gh tren t3 winko... pozostaje mi podziękować za propozycję i wybrać się na zakupy teraz muszę to obliczyć na spokojnie na opakowania, i jak dziecko w dzień dziecka iść zrobić sobie prezent:D
Jestem ciekawy efektu takiego "małego cyklu


Test tez dasz na redu?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
No to oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Oczywiste ale jak nie napisales to nie bylem pewny czy chcesz dac
Cykl konkretny powinienes byc zadowolony
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
lodzianin1
1-6 antek 50/100/100/100/150/150
1-6 test 250 mg week
1-6 deka 400 mg week
7-15 test 750 mg week
7-15 deka 600 mg week
16-35 bold 750
16-35 test 1000 mg week

nie wiem czy nie za grubo


No i poszło wszystko zgromadzone czas zacząć bo ten mostek już mnie nudzi.
Z tym że wywaliło mi takie wulkany na.plecach że hoo ho. Fakt że było ostatnio dużo alko na wakacjach... wyniki w normie estro trochę było wyżej Ale bez paniki.
Mam nadzieję że antoniusz mnie nie dopryszczy bardziej ... bemzacne 10 odpaliłem i zastanawiam się czy nie potraktować tego lajtowa terapia antybiotykiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Antybiotyk dodatkowo obciazy organizm...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Wiem, niestety coś muszę z tym zrobić bo pękają i.wszystkie koszulki zaraz do wywalenia będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A może wątroba dostała mocno po dupie? U mnie jak wątroba była mocno obciążona to syfy wywalało.
Słyszałem kiedyś teorię, że czego wątroba nie potrafi przefiltrować to wyjdzie skórą.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Pykne watrobowke pakiet. Tyle że nie brałem żadnych orali jedynie clen pod koniec a syfilo mnie wcześniej. Pryszcze pojawiły się po dece, Tren je tylko wzmocnił. Słyszałem że nandrolon potrafi syfic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agresja

Następny temat

clinic pharmax

WHEY premium