SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
SIema

Cwicze juz rok na mase planem 1.klatka2.wolne3.plecy4.wolne.5barki.6-7 wolne,teraz w wakacje planuje zaczac cwiczyc nastepujaco

Kazda grupa miesniowa X2 w tyg. + aeroby czyli zaczynam sie takjakby rzezbic

Chcialbym zastosowac nastepujacy trening:
dzien 1:barki :wyciskanie hantli 3x,unoszenie bokiem3x,unoszenie w opadzie3x,podciaganie sztangi 3x

dzien 2:plecy: tylko wolne ciezary

dzien 3:klatka : tylko sztanga + butterfly

dzien wolny

dzien 4:nogi

dzien 5: barki tak jak wtedy

dzien 6:plecy: drazek wyciagi

dzien 7:klatka tylko hantle

Co wy na to??Czy to sie sprawdzi? CEL:rzezba,brak przeciwskazan med.,172 cm wzrostu/62 kg wagi(moze malo ale masa miesniowa juz jest jak dla mnie wystaczajaca-nie chce byc kabanem:P),staz 13 miesiecy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ja jestem za powiedzeniem "rob mase az sam bedziesz bal sie swoich wymiarow" (nie podam autora, bo nie pamietam sorry )

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
z całym szacunkiem ale ty nie masz co rzeźbić. poza tym dlaczego nie robisz rąk??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
o qrwa co lol
szkodaaaa gadać

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/W I dlaczego nóg nie robisz. Jak będziesz wazył 72kg, to mozesz pomyśleć o rzeźbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
ciekawe co on by chciał rzezbić
to ile wazyłeś przed robieniem masy
musisz złapać conajmniej z 10kg

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
hmm, jeżeli przy 62 kg masz tyle tłuszczu że chcesz się wyrzeźbić to ja się boję spytać ile będziesz ważył i jak wyglądał bez tego tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
Sorki pomylka tric cwicze z klata a bic z plecami:P
Panowie niech was nie gubi moja waga bo jestem drobnokoscisty i stad sie wydaje ze jestem chudziutki ale nie jestem wierzcie mi
Nogi wlasnie zamierzam cwiczyc bo skocznyl mi sie sezon pilkarski
Hmmm no dobra moze nie rzezba ale chce taka sylwetke osuiagnac odtluszczona maxymlanie i z za***ista definicja ale nie szeroka!!
A TY ZKS15 TROCHE KULTURALNIEJ ****A BO WIEDZE MASZ ZEROWA(podobna do mojej),JESTES DLA MNIE MALOLAT I JAK NIE MASZ ZAMIARU NAPISAC CZEGOS SENSOWNEG TO LEWPIJ NIE PISZ
POZDRo nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
ta jasneee wiedze masz pewnie wiekszzzaaaa
pewnie nawet regeneracji nie stosowałeś przez ten rok

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6934
Napisalem ze podobna masz do mojej a regenracje stosuje regularnie po kazdej zmianie treninegu w tym roku juz byly ze 4 okresy po tydzien czy dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
tak swoją drogą ja regeneracji nigdy nie robiłem, raz byłem przetrenowany to zrobiłem sobie tydzień przerwy i wszystko było dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
no dobra rozejm hehe
co do topicu to takkkk
proponuje ci cwiczyc kazda partie raz na tydzień 2 razy to moim zdaniem za dużo tobie wystarczy retusz sylwetki i bedzie dobrze
zmien tylko diete co najwyżej odetnij jakieś 300-500kcal na dzień ( w dni treningowe mozesz jesc normalnie ) /daj do tego aeroby 2-3x(mozesz wiecej jak masz ochote ) na tydzień 30-45 minut( mozesz troche wiecej )
rób aeroby najlepij po treningu siłowym proponuje taki trening
a i ćwicz jeszcze brzuch bo nie widziałem chyba go w twoim planie szczególnie jak grasz w piłe zobaczysz jak ci sie strzał poprawi

ja proponuje tak

poniedziałek - klata+ tric+ brzuch
środa - plecy + bic + przedramie
piatek - nogi + barki + brzuch

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nierówna masa pomiedzy lewą stroną a prawą

Następny temat

Powiększenie bicepsa

WHEY premium