SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe wyzwanie : Muscle Up z Danielem w 10 tygodni

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
madzia_666
No fakt, to bardzo pomaga, ja wlasnie w ostatnich miesiacach zeszlam w dol 13kg i roznica przy wszystkich cwiczeniach z masa ciala jest ogromna. To wypadaloby jeszcze zrzucic 2 kg i moze ladny MU i u mnie wejdzie :)

Owszem mniejsza waga pomaga ale pierwszy lepszy chudzielec z ulicy MU nie zrobi
Więc może napiszę jak to u mnie bylo, mam 170 cm wzrostu i jakieś 10 lat temu ważyłem 75 kg, tylko że wtedy podciagalem się 26 x nachwytem i robiłem w okolicach 3 MU tzn . czasem i więcej zależy jak wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4382 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108495
Hehe, no jasne, tak troche zartobliwie to powiedzialam, zdaje sobie sprawe ze sama niska waga mistrza nie uczyni, trzeba miec podstawy silowe, no i mimo ze waga u mnie nizsza to wiem przeciez ze to nie zagwarantuje mi wyniku :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Ja się tak wysoko nie podciągnę, ale kilka razy nachwytem zrobię. Gorzej z tym drugim ćwiczeniem, czyli jakby drugą częścią MU ja to znam jako bar dip i kiedyś robiłam, ale dla mnie to jest trudniejsze od zwykłych dipów, im niżej trzeba zejść tym gorzej wrócić do góry a do MU trzeba właśnie jak najniżej w bar dipach i jak najwyżej w nachwycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4382 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108495
Ja tez sie Viki tak nie podciagne, a tych pompek na sztandze to nigdy w zyciu nie robilam, nawet nie wiem na ile to jest trudne. Moze jutro jakos sprobuje jak bede na silce, obczaje w ogole jak to sie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No i dip bar, pozostałych prób nie filmuję





Zmieniony przez - drazekm w dniu 2022-10-13 19:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728829
przyłączyc się można podczas trwania wyzwania-najważniejsze by zaliczac kolejne zadania domowe.

Filmy są do sprawdzenia waszej formy-dlatego muszą być wszystkie serie nagrane na ciagłym filmie-przerwy jak wam pasuje ale optymalnie,bo to trening na dużą siłę-3 minuty-4 minuty -to czas optymalny.
Jak oczywiście ktoś ma lepszą formę ,zrobi krótsze przerwy.
Zadane ćwiczenia można wykonywac pprzy swoim standardowym treningu i mozna to sobie podzielić ,dopasowując do treningu.
Można także robić to w dni bez treningu,czyli można je robić codziennie-ale w takiej małej ilośći powtórzeń.
To nie grozi przemęczeniem przez okres wyzwania.

Oczywiście też nie trzeba mechanicznie robic po 5 serii tylko tak ,jak czujecie ,że jest moc a nie już zmeczenie.

Można to takze trenować z wieloma i długimi przerwami-jeżeli macie drążek pod ręką.

Tak na przyklad podciąganie łopatkowe-rano ,mając chwilę-robimy,1,2 serie,poźniej po powrocie z pracy kolejne 1,2 serie i jak jeszcze jest chęć i energia-wieczorem podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728829
Film z pierwszego treningu z Danielem i chętnymi na zrobienie muscle up.

Można sobie obejrzeć,jak sobie radzili-na pewno nie wypadniecie gorzej od nich.

Teraz się liczy praca przez dwa tygodnie nad zadaniami-zobaczymy kto zrobi wieksze postępy-Holandia ,czy Wy ?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Masti tylko że u nas jedynie Ojan i Drazekm reprezentują facetów a tak to same baby chętne żeby MU zrobić jak się więcej facetów nie zgłosi to poprosimy o jakoś specjalny program pod MU dla kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4382 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108495
A nie nie Viki, narazie probujemy na rowni, chociaz ten w czarnej koszulce to zaraz juz zrobi, a ten w niebieskiej pewnie tez za kilka tyg
A moze nam tez sie uda? Jak nie to trudno, ale ty to masz sile i jak technicznie bys moze jakies niuanse podlapala to pewnie bys tez zrobila

No i Drazka to nie liczymy (sorry), on odstaje poziomem niestety


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-10-13 22:10:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Mi się jeszcze podoba na końcu ten l-sit i zmiany rąk, muszę spróbować a zmiany rąk w zwykłym zwisie to lepiej umiem zrobić niż pan w czarnym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaro Wink - notatnik, luźne wpisy

Następny temat

Spalenie brzucha w piwnicy

WHEY premium