SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe białko SFD - Super cena 29,90 zł !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No właśnie, głównie to przekonało mnie do tego białka. Tak jak pisałem z mlekiem lub wodą są ok, ale bez przesady. Jednak sernik i placuszki wychodzą genialne.

Ostatnio miałem System Protein Olimpa i z wodą lub mlekiem był bardzo dobry, ale jak robiłem sernik to był w ogóle nie słodki i miał nieprzyjemną konsystencje.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Tu sie zgadzam, ja uzywam wpc glownie jako dodatek do tostow z owsianki i jajek oraz szejka z bialym serem. Niewielka ilosc (okolo 15g) zapewnia juz dobry i dosc mocny smak. Jako dodatek, gdzie tylko smak sie tak naprawde liczy wypada bardzo dobrze, moge zaryzykowac nawet, ze nie widac wtedy roznicy miedzy bialkiem z wyzszej polki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-12-27 14:59:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Po otwarciu - są grudki. Rozpuszczalność kiepska, ale daje radę.

Natomiast jak wyżej, smak lepszy niż od zielonego wpc!

Porównałem wanilię, econo przebija. Słodsze i intensywniejsze.

Nie żałuję zakupu.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
warto pamietac w ogólnym rozrachunku iż produk ten nie ma za zadanie konkurować z bialkami takimi jak optimum whey, sci tec, czy reflex. Warto wiec - porównywac z produkatmi w podobnej kategorii cenowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
wanilia/czekolada - 1/10
smak okrutny, chyba za cos musze odpokutowac
ale nic, bida w kraju a proteiny to proteiny, kazdy znajdzie w obecnej chwili cos dla siebie
sklad mnie przekonuje a ze to nie jest przysmak to mam wy***ane, nie opieram diety na prochu
bede walil chyba przed snem zmixowane z maslem orzechowym moze wtedy bedzie lepiej, dzieki za tansza alternatywe.

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
A ja na swoja za***ane niessczescie kupilem truskawke.
I... NIE POLECAM!
TRuskawka nie ma nic wspolnego z truskawka z vitafita starego i w ogole. Jest przesłodzona i w ogole nie do wypicia. Teraz mieszam to po polowie ze stara truskawka zeby to wypic, reszte bede musial komus opchnac. Zaluje ze nie wzialem czekolady, wszyscy pisza ze smaczna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
tak jak pisałem z
kolejne partie będą miały poprawiony smak
bardziej mleczne i dopracowane

ale przyznam że obecnie jest to hit w sklepie
przebił ostrowie i vitafita ( dotychczasowego lidera)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Nie wiem jak wy ale ja po jednej paczce ma dosyć tego dziwnego posmaku białka ;/

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Pod koniec przyszłego tyg
przyjdzie już partia z poprawionym smakiem ( bardziej mleczne)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepszy stack przedtreningowy

Następny temat

VitaFit/SFD WPC Protein ECONO 80

WHEY premium