SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe białko SFD - Super cena 29,90 zł !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
prosiłbym o przeniesienie tego tematu do działu odżywianie bo teraz ten temat z nowym produktem SFD ma już nie wiele wspólnego

ciekawe czy będzie znacząca różnica między econo, a starym vitafitem mam nadzieje że nie w smaku

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
proszę pisać na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
ja mam takie pytanie kto tak naprawde produkuje to białko i skąd jest brany surowiec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
trec produkuje bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 432
nani - jak widzę tobie też skasowali post. Przesada już z tą cenzurą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
jaką cenzurą?
to jest temat o odżywce białkowej ,więc trzymajcie się tematu a nie spamujcie
temat odżywiania możecie poruszać w odpowiednim dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 432
Ok niech ci będzie, ale i tak uważam że przesadzacie. Pisaliśmy o białku a mój wątek się właśnie jego tyczył jako o dawkowaniu wszelkiego typu białek zawierających standardowe 80% białka w odżywce więc także się tego białka tyczył a informacje jakie podawałem miały tylko wytłumaczyć dlaczego radziłem zamiast 30g odżywki brać 50.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jak ze smakiem, różni się znacznie od wanilii w droższej wersji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 233
Białko przyszło jakieś 3 godziny temu i zanim się zagrzeje z mrozu, chciałbym się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie różnic białka econo od wpc plus które jest prawie 10zł droższe. Więc w czym tkwi haczyk? No haczyka nie ma ale różnica jest. Od początku:

1.Pierwsze wrażenie.
-Wybrałem smak czekoladowy bo to chyba najczęściej wybierany smak z tego typu odżywek co zresztą nie dziwi.
-Dzięęęęęęki wam za to opakowanie, miałem już dość spinania spinaczem choć miało to swój urok
-opakowanie jest wykonane z twardej folii dwu czy ilotam warstwowej, trzeba się namęczyć żeby przedziurawić więc git.
2. Otwarcie
-Zapach taniej czekolady z tesco i orzechów, co mnie zresztą nie zdziwiło więc ani to plus ani minus :)
-pierwsza rzucająca się w oczy różnica to struktura proszku, zbija się w gródki jak kakao, odmierzanie proszku łyżką stołową jest teraz naprawdę dosyć uciążliwe a czasem wręcz frustrujące, miarka załatwia sprawę jeśli takową posiadamy

3.Mieszamyyyy
- Do testu użyłem typowego taniego shakera i 300ml ZIMNEGO mleka (zimne mleko trochę mocniej się pieni)i 30g sfd wpc 80 econo

-po dosłownie 5 sekundach mieszania białko wydawało się być rozpuszczone, nie było widać grudek, trząsłem jeszcze trochę żeby zrobić jak najwięcej piany ale nic z tego, białko pieni się mniej od droższego wpc plus, a dlaczego tak jest to zaraz wam napisze. Po około 20 sekundach warstwa piany na 1 cm.

4.Smak i konsystencja.
Zacznę od smaku:
Jest naprawdę dobrze, nie jest to rewelacja ale też nie jest tak niedobre że się człowiek wzdryga po wypiciu, jest naprawdę smaczne i nie za słodkie, przyjemne, do smaku czekolady mu daleko, ale smakuje jak kakao z mlekiem i miodem. W porównaniu ze smakiem droższego białka sfd wypada świetnie więc tutaj bez zmian.
KONSYSTENCJA:
Tutaj jest pies pogrzebany. Drobiny białka które są zawieszone w roztworze są naprawdę grube, przy piciu jest uczucie picia mleka kakaowego z drobnym piaskiem który osadza się na gardle i zębach.
To właśnie dlatego, że drobiny są tej wielkości i nie ulegają mocniejszemu rozpuszczeniu, białko pieni się znacznie mniej od droższego. To jest główna różnica po między białkiem ekonomicznym a tzw. instant czyli droższym.
5.Podsumowanie i moje osobiste wrażenie.
Jeżeli komuś nie przeszkadza "piaszczysta" konsystencja rozpuszczonego białka to spokojnie może zaoszczędzić te 10zł i wybrać tańsze białko, które jest wciąż smaczne i można go wypić z przyjemnością zapominając o "maku" między zębami i "nie być cienka dupa".
Ja osobiście będę to białko spożywał z uśmiechem na twarzy wiedząc że nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto

Zmieniony przez - Rexen w dniu 2010-12-07 19:14:13

Zmieniony przez - Rexen w dniu 2010-12-07 19:19:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepszy stack przedtreningowy

Następny temat

VitaFit/SFD WPC Protein ECONO 80

WHEY premium