SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Novedex XT - skutki uboczne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Może zapodam MZB + Tribullus do novedexa z przeciągnięciem obydwóch 2-3tyg po kuracji. Zobaczę jak finanse będą bo też trochę innych rzeczy chce dokupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Przetestuj i powiesz sam, bo nie będziemy gdybać , jak masz tribulus to trzymaj w pogotowiu, może nie będzie nic. a libido będzie Mega
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1643

TRZEBA SIE STARAC ZEBY MIEC OWOCE PRACY :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
ostr75 za późno haha

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Eltoro_KrK - mozesz dorzucic sabal, choc jak ma byc test - polecialbym bez zadnych dodatków

ja dobrze sie czulem na 1 cps novedexa, wrecz wysmienic, przy dwoch juz bez rewelacji, przy 3 ed - libido w dól, samopoczucie w dół...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Czornanowi chodzi o te skutki uboczne w stylu zaburzenia koncentracji itd, saw palmetto nie zrobi tutaj różnicy a może mnie ochroni przed utratą włosów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
wątpię-jeśli masz tendencje to novedex to tylko przyspieszy
widzę że utrata włosów to sprawa ważna więc na Twoim miejscu odpuściłbym novedex
to silny środek więc palmetto raczej nie ochroni

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Dobra, powiem szczerze że byłem na chwiejnych nogach od paru miesięcy w swoich chęciach do zjedzenia tego Novedexu. Napisałem właśnie Czornanowi żeby mi tych 40capsów nie wysyłał. Nie kupie jednak tego novedexu, włosy są dla mnie ważniejsze.

Szkoda bo myślałem że zapodam coś konkretnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja bym tak nie tragizował z tymi włosami. Gdyby zależnośc novedex - utrata włosów była wyrazna - mało kto by stosował. Fakt faktem jednak wpływu nie można wykluczyć.

Co do sabalu i innych wyciagów roslinnych zawierających zwiazki które wpływają na aktywnosc 5-alfa-reduktazy:

A randomized, double-blind, placebo-controlled trial to determine the effectiveness of botanically derived inhibitors of 5-alpha-reductase in the treatment of androgenetic alopecia.

Prager N, Bickett K, French N, Marcovici G.

Clinical Research and Development Network, Aurora, CO, USA.

Erratum in:

* J Altern Complement Med. 2006 Mar;12(2):199.

Abstract

BACKGROUND: Androgenetic alopecia (AGA) is characterized by the structural miniaturization of androgen-sensitive hair follicles in susceptible individuals and is anatomically defined within a given pattern of the scalp. Biochemically, one contributing factor of this disorder is the conversion of testosterone (T) to dihydrotestosterone (DHT) via the enzyme 5-alpha reductase (5AR). This metabolism is also key to the onset and progression of benign prostatic hyperplasia (BPH). Furthermore, AGA has also been shown to be responsive to drugs and agents used to treat BPH. Of note, certain botanical compounds have previously demonstrated efficacy against BPH. Here, we report the first example of a placebo-controlled, double-blind study undertaken in order to examine the benefit of these botanical substances in the treatment of AGA. OBJECTIVES: The goal of this study was to test botanically derived 5AR inhibitors, specifically the liposterolic extract of Serenoa repens (LSESr) and beta-sitosterol, in the treatment of AGA. Subjects: Included in this study were males between the ages of 23 and 64 years of age, in good health, with mild to moderate AGA. RESULTS: The results of this pilot study showed a highly positive response to treatment. The blinded investigative staff assessment report showed that 60% of (6/10) study subjects dosed with the active study formulation were rated as improved at the final visit. CONCLUSIONS: This study establishes the effectiveness of naturally occurring 5AR inhibitors against AGA for the first time, and justifies the expansion to larger trials.


Jak widać skutecznośc w/w może być wręcz zaskakująca
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl z resztek supli

Następny temat

Jak widzicie taki cykł

WHEY premium