SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Novedex XT - skutki uboczne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
(Przepraszam za składnie i interpunkcję ale cały czas mnie trzyma i mam kłopot ze skleceniem sensownego zdania).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Większość ludków przy 2tabsach w ogóle nic nie czuje a po 4 dniach to raczej słabo bo takie środki się muszą rozkręcić żeby coś było czuć.

Myślę, że powodem jest tutaj psycha. Podjarałeś się że zapodasz legalny koks i taki efekt wyspinania wyszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
Dziwne jakies jazdy ja jestem w 4tyg i jakos nie zanotowalem nic na minus.a biore obecnie 4kapsy.nie mam spadku libido.4 dni?jedynie jak wyzej napisane uczulenie.albo wkret.
pzdr

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Też jestem alergikiem, jem zyrtec od wielu wielu lat a novedex planuje zapodać we wrześniu więc zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
Jadłem masę suplementów o różnym przeznaczeniu i trenuję od wielu lat. Nie spodziewałem się po nim niczego szczególnego - a zwłaszcza tego. Spodziewałem się utwardzenia mięśni i zejścia wody po miesięcznej kuracji...a tu takie zaskoczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja jestem alergikiem również i jeszcze żaden supel nic mi nie robił brzydkiego
Prócz białek z pszenicznym jak np. Łowickie. Po tym to koncert w kiblu, że łohohoh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
Dodam, że po środkach przeciwalergicznych nigdy nie miałem uczucia zamulenia, na które niektórzy się skarżą.

P.S.
Brałem kiedyś przez miesiąc tribulusa z MVP w dawce 3-krotnie większej niż zalecana i efekt był niesamowity: w głowie tylko seks, dobry sen i pryszcze jak po koksach. Większość osób w moim wieku nie odczułaby pewnie jego działania, więc możliwe, że mam znacznie podwyższoną odpowiedź organizmu na jakiekolwiek zmiany w profilu hormonalnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ile Ci zostało tego novedexu, odkupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
Myślę, że ok 40 tab.(sprawdzę jak wrócę do mojej szafeczki). Podaj mi dane do wysyłki - dostaniesz gratisa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Może akurat na grono osób tak działa novadex, nigdy nic nie brał, jest wiarygodnym i czystym człowiekiem na którym mozną było przeprowadzić eksperymenty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl z resztek supli

Następny temat

Jak widzicie taki cykł

WHEY premium