SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi - problem z kupnem spodni :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8258
Siema. Wiem ze tutaj glownie porusza sie temat za malych nog... ale ja mam odwrotny problem:) Nogi mam masywne (teraz dopiero je rzezbie), ale gralem 7 lat w tenisa (mozna rzec, wyczynowo) i sie wyrobily mocno. Teraz niestety to sie odbija tym ze jak mi sie jakies spodnie podobaja to w pasie musze brac o 2 rozmiary wieksze (wtedy wisza w pasie a w udach sa prawie jak rurki). Jak wy sobie radzicie z kupnem spodni ? Odp. typu "kupuj dresy" mnie nie zachwycaja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Przeżuć się na Hip-Hop i noś skejty czy jak to tam się nazywa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Jak dawno temu przestałeś grać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
nie zdazylem edytnac :P


A tak poważnie to hmm - może wybieraj krawca jeśli to jest duży problem, albo pij więcej piwa dla wyrównania różnicy ewentualnie spróbuj żeźbić nogi - może Ci spadnie, ewentualnie rób więcej ćwiczeń na tyłek typu wykroki ze sztangą/hantelkami, głębokie przysiady, martwy ciąg a może się unormuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Akurat poleciłbym ujemny bilans i biegi interwałowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak schudnac i dobrze wygladac

Następny temat

poprawa diety prośba

WHEY premium