SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NoZ czy Clout ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Na czym lepiej według was zrobić cykl ? Bo mam obecnie oba te środki na stanie :p ale jestem zmuszony odsprzedac jeden ! I teraz kieruje do was pytanie, który wybrać ? Mile widziana argumentacja :D

Pozdro !

Sklep.Sfd.Pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
tak ja Czarny ci doradzil, wiecej ludzi na tym forum szamalo clouta i sa zadowoleni z rezultatu, wiec rozsadek mowi szam to co sprawdzone i szkuteczne...


Szam i Rosnij

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
ja bym zostawil se clouta

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Dodam jeszcze ze ma to zdac role w podtrzymaniu spadków po małym cyklu SAA ! :P

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wybralbym chyba Clouta dlatego ze wiecej osob stosowalo bardziej sprawdzony niz NOZ choc tak szczerze co nie wybierzesz bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nie bralem obydwu
z tego co wiem ludzie są z obydwu zadowoleni -- choc sklaniam sie do clouta - zwieksza wytrzymalosc napewno lepiej niz noz

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
hmm niektorzy mowią ze noz lepszy od xp a napewno nie gorszy, poprostu xp byl bardzije rozreklamowany ! a jest naprawde dobry !

a clout tez dobry ale nieda Ci takiej pompy jak noz

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ogolnie dla mnie słowo POMPA od 2 tyg nie ma znaczenia

biorę SWOLE V2 bez żadnego no boostera i chodze spompowany jak świnia

i pamietam że ci co go brali też to mowili :)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
W moim mniemaniu NOZ składowo to żadna rewelacja. Może lepiej sprawdza się w praktyce - nie wiem, bo nie stosowałem. Osobiście z dwojga wybrałbym Clout. Ale jedna pucha na cykl to nie za bardzo. Jeśli nie masz floty to chociaż Nitro II 500g bym dokupił, wysupłaj jakoś te 100 pln.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Raczej zdecyduje sie na clouta ! Cykl bedzie trwał jakieś 5 tyg. z założeniem 2 porcje w treningowe i porcja w nietreningowe ! I teraz kolejne pytanie w jakich porach ? Na opakowaniu o ile dobrze zrozumiałem jest napisane zeby zjeść jedną porcje przed posiłkiem poprzedzającym tening a drugą po ! Tak bedzie dobrze czy macie jakieś inne propozycje ?

Acha mam jeszcze arginine z vitalmaxa - warto dodac ją do cyklu ? Czy lepiej odsprzedać - troche dozbierac i zainwestowac w to nitro albo cp ?!

Dzieki za wszystkie wypowiedzi !



Zmieniony przez - Danielos40 w dniu 2005-11-25 16:06:46

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
up !

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3052
Stosuj się do zaleceń producenta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

picie a kreatyna

Następny temat

Co lepiej wybrać ??

WHEY premium