SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co bysta wybrali Xpand czy Clout?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1783
Tak jak w temacie. Wyszukiwarka mi odmawia posluszenstwa, wiec nie wiem czy ktos juz o to pytal.
Clout MAN'a jest drozszy. A jak z efektami? Czy ktos juz go probowal?

No i jeszcze jedna kwestia, warto byloby chyba polaczyc to w cyklu z monohydratem, prawda? Jesli tak, to dobrze byloby brac to wraz z mono od poczatku, czy najpierw jedna z tych dwoch rzeczy a mono zaraz potem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!

No co jest?!
Pan Bull mial skomentowac jakos ten sklad?
Nie widze....


POzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Ja zapodawałem Xpand'a. Polecam gorąca a najlepiej dwie paki brać.

Pozdro.

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 252
Xpand rules ... ja właśnie kupiłem sobie xpanda w super cenie i z tego co mówią moi kumple którzy to już brali to nie ma lepszego legalnego shitu niż xpand !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Panowie a jakie mieliscie wyniki po Xp chodzi mi o sile,wage ,wymiar i czy braliscie same Xp czy z czyms jeszcze (jak tak to z czym).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
CLOUT a Xpand to wogole inne suplementy
obydwa działają na zasadzie innych mechanizmów
choć celem jest masa :)

CLOUT jest stworzony dla osob nie tylko trenujacych kulturystyke, ale i inne sporty ponieważ zwieksza bardzo wytrzymałość.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarny, a masz go na stanie? I mógłbyś coś więcej o nim napisać? Nadaj się do sportów walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
niepzegieli tam czasem z dawką NAC ? 2gramy? wogule w jakim celu ona tam jest?

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
do sportów walki - jasne
NAC to silny antyoksydant. zabija wolne rodniki, chroni przed kontuzjami (albo przyspiesza czas regeneracji).
Dodatkowo porcja 2g to ta sama, efektywna, porcja cysteiny stosowana w wielu badaniach białka, odnośnie zwiększenia wydolności i wzrostu czystej masy mięśniowej. Wiadomo że cysteina nie jest n-acetyl cysteiną co tym bardziej wpływa na plus Clouta :)
tak samo grupa acetylowa stosowana przed treningiem zwiększa poziom energii i chroni przed nadmiernym ubytkiem zapasów kreatyny w mięsniach :)
To tak w skrocie, produkty MAN są produkowane i poparte wieloma badaniami, a każdy składnik ma swoje wykrozystanie i synergizm z drugim skladnikiem.

emenems - nie mam Clouta ;)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Czarny, a XP w jakich kosztach?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Xpand od bimsalabima (www.sport-nutrition.pl) i jego posrednikow w cenie 175zl. Oczywiscie produkt oryginalny, bo ponoc są już podroby Xpanda na rynku polskim ;)

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2005-06-27 20:10:15

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
No właśnie, czy to prawda,że sklep "konkurencyjnego forum" (każdy wie, o kogo biega) serwuje jakieś g***o??zamówiłem XP + NOZ w promocji i się defię,że to ściema...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAGNUM 5000 "TREC NUTRITION"

Następny temat

czy wystarczy??

WHEY premium