SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No,ale Gainer ? co korwa Gainer ! ? - Koniec Imprezy ! ,Dziekuje Dobranoc%-)SpamPost

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
****a Stoker sedno. Ile to razy widze dobrą dupeczke zapjerdalającą z jakims plackiem, żal sie robi czlowiekowi...

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
ale my jesteśmy za***iści i znajdziemy takie a wcześniej przeruchamy te drugie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
poszło o to że jeden dresik sie do kumpla podburzył bez powodu,byliśmy w 6 więc lajt, ale w końcu jeden ziomek załagodził sytuacje, jak sie okazało z fartem dla nas, bo brat jednego z nich stał na bramce w tym klubie i miał z 50 w łapce a pozatym tam 4 bramkarzy jest, pewnie by poszli razem z nim, więc nie było by wesoło
to prawda nie ćwicze nóg ale nie moge bo trenuje piłkę a i tak są jedną z najlepszych partii mimo że przysiady robiłem z 5 razy w życiu

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 329 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11013
ja nie chce się chwalić...ale znalazłem ładną i porządną...już prawie 3 lata jesteśmy razem...no i przeszło rok mieszkamy pod jednym dachem:P

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
gdzie te czasy gdzie liczyła się męskość, siła, i charakter twardziela a nie tylko grubosc portfela i kolorki na sweterku

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
moja kumpela z klasy , jest przeybanie ostra a chodzi z takim cepkiem że jak go widzę to mi banan wyskakuje na pysku. Dresik, bujaka, kajdany na szyje z bravo girl chyba, dramat.. a ona taka w nim zakochana

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
i pewnie słit focie na nk z tym ****usiem

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
dokładnie Nastukany (nie wkurza Cie jak tak mówie?)
tak z kumplem patrzyliśmy na parkiet i ciężko było znaleźć kolesia bez włosków na żel, co drugi pajac miał sweterek, ogólnie "wieś śpiewa i tańczy" a DJ był tak zjarany że japjerdole

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
ciekawe co one mówią o nas

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
kurva jakbym był w takim stanie jak na tej domówce u kumpla to parkiet byłby mój

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Pudzianowski

Następny temat

Chcialbym pracowac na silowni

WHEY premium