SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No,ale Gainer ? co korwa Gainer ! ? - Koniec Imprezy ! ,Dziekuje Dobranoc%-)SpamPost

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
po kreatynie nie staje




Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-02-19 15:55:25

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
W domu.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
siema
zgadzam się z Waszą opinią o poście dla mnie to jest głupota do potęgi, ja osobiście nie mógłbym być w żadnym stowarzyszeniu które zabrania lub nakazuje jedzenia czegokolwiek, nie rozumiem co ma wiara do jedzenia mięsa,ktoś powie "nie można zjadać przyjaciół",a tu sie zapytam czym się różni świnia od ryby, nie mówię tu o oczywistych względach jak wygląd etc, ale przecież i ryba i świnia żyją, więc dlaczego ryby są dyskryminowane? czyż nie jesteśmy wszyscy równi? czy nie każdy ma takie samo prawo do życia? przecież taka jest nauka kościoła, który jak zwykle gubi się w tych swoich bzdurach
Adrian zmień avek, prośba nie wprowadzajmy do spamu niepotrzebnej rywalizacji, czy nieprzyjemnej atmosfery wynikającej z różnic między kibicami

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
To czemu jak jestem teraz na cyklu krety, to mi fujara o 2,5 cm urosła ? Dodam że mam obecnie 20,5 cm czyli mam dużego. Laski to piszczą jak je posuwam. Kłade na wacka gryf od hantla i ćwiczę małego.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Iceman a budzisz się po bzykaniu czy w trakcie?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
sixth myślisz że kłamię tak ? mówię prawdę. Nie moja wina że mam tak dużego że mam problemy żeby wejść całym... wolałbym 13cm dziewczynom wystarczy nawet 10 cm.
Ahhhh jeszcze od kreatyny urósł 2,5 cm zabije się chyba... :/

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
dzieki że się tym ze mną podzieliłeś, jestem pewny że bez tej informacji nie mógłbym żyć
na każdym forum na dzień dobry podajesz rozmiar swojego wacka?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
cześć sixth

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
iceman że tak zapytam Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz??? odnosze wrażenie że próbójesz sobie zartować ale coś Ci nie wychodzi tak jak mówi powiedzenie "nigdy nie wiadomo kiedy głupi zartuje"

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
udaję, to był żart, dzisiaj cały dzień trzyma mnie humor, zaraz idę na siłkę więc to tak dla relaxu. Sztywniactwo na tym forum. Wy to wszystko na poważnie i na serio...


Zmieniony przez - iceman20 w dniu 2010-02-19 16:05:55

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Pudzianowski

Następny temat

Chcialbym pracowac na silowni

WHEY premium