SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No,ale Gainer ? co korwa Gainer ! ? - Koniec Imprezy ! ,Dziekuje Dobranoc%-)SpamPost

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
niee

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
dobra aukcja

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Sixth przed Twoim linkiem nic o tym nie słyszałem. Później w wiadomościach coś tam mówili, ale dokładnie też nie słyszałem, bo byłem w drugim pokoju . ***ana gówniara, do japy bym jej wpier.d.oli.ł to by jej tak ta ja.p.a ochoczo już nie chodziła

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
ma ktoś link do tego filmiku, czy usunięty z neta już?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
niby usunięty ale poszukam

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151


znalazłem tylko sam dźwięk

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Te obrazki dobre wychlastałbym gnoja po mordzie i wy.p.i.e.r.da.laj gilu

tel mi się roz.je.bał tzn objawy typowe dla tego modelu, sam się wyłącza, tapeta znika, później patrze w opcje a tam się zmieniło na brak tapety, wchodzę żeby motyw ustawić a tam pisze, że uszkodzone i tel gaśnie, wchodzę w rejestr połączeń, wybieram połączenia nieodebrane, albo wybierane nr to mi wyskakuje komunikat kontakty jeszcze nie gotowe, i ****a przez 2 dni nie "doszły". ****a chyba soft? wziąłem ten tel w nadziei, że będzie solidny i nieawaryjny, a tu ch.u.j po 2 msc takie coś...

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
jest napisane

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
gdzie leży Strzegom ?

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
koło Wrocławia

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Pudzianowski

Następny temat

Chcialbym pracowac na silowni

WHEY premium