SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Witajcie, zakupilem nitrobolon II, i zastanawiam sie jak go dawkowac, myslalem o 20g 30 min przed treningiem i 20 g 30 min po, ale wiem, ze gryzie sie to z bialkiem, bo powinien byc odstep, a po pije rowniez odzywke i 5 g kreatyny, oczywiscie mam ulozona diete, robie mase, dodatkowymi suplementami jest jeszcze raz dziennie mass xxl, jak polecacie to dawkowac? :) aktualna waga. 67,6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
przed treningiem ,po treningu mono
nie musisz robić odstępu pomiędzy kreatyną a odżywką białkową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
A jak wtedy dawkowac bialko? I czy dawka 2x20 g przy mojej wadze nie będzie za duza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Tego nie wiem.Odżywka białkowa służy do uzupełnienia diety.
Proponuję poprawnie ułożyć dietę na podstawie art :
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Diete mam od dietetyka, jest ok :) poczekam na wiecej opinii, najbardziej ciekawi mnie czy nie bedzie to za duza dawka jak na moja wage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
kolego jak dietę masz od dietetyka to po jakiego Ci odżywka białkowa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35738 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262806
ale na jakie "inne" opinie liczysz?
odzywke bialkowo stosuje sie w oparciu o diete i jej braki

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
Nie wiecie ze każdy kto ćwiczy musi brać białko? :D

Jak by to wyglądało wśród znajomych? Nie wazne ile dostarczasz bialka z pożywienia, białko w prochu ma być i koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Temat jest o nitrobolonie, czy dawki po 20g nie sa za duze na moja mase ciala :) bialko pije z bananami, jako shake 30 min po treningu, to akurat rada od Akopa i mysle, ze nie o tym mowa w temacie, cwicze sam wiec nie szpanuje odzywka przed kumplami, nie rozumiem zlosliwosci, na 210g bialka ktore jem 60% pochodzi z miesa, ryb, zaledwie 25g to potreningowe bialko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Sam nitrobolon kiepski pomysł na cykl kreatynowy jeśli taki chcesz zrobić dokup pojedynczą formę i nitro porcja przed treningiem, po treningu 5g kreatyny i w nietreningowy 5g kreatyny, na samym nitro bys musiał jeszcze dokupić nitro i drogo by wyszło

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Mam ponad 1,5 kg nitro, chodzi mi bardziej o to, czy przy mojej wadze 20g przed i 20 po to nie za duza dawka(trenuje rano)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na stawy

Następny temat

Whey 100 przed aerobami

WHEY premium