SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Witam!
Interesuje mnie odżywka Nitrobolon i zamierzam zrobic na nim cykl i mam takie pytanie czy lepiej kupic energizera czy nitro II ? Błagam niepiszcie ze lepiej zainwestowac w cos innego bo interesuje mnie tylko dopalacz na którym moge zrobic duże przyrosty.I jeszcze jedno czy na 1 puszce 1100g + jakas tam dietka da sie zrobic duże postepy czy dopiero po kilku są znaczne efekty ?
Temat był już pewnie poruszany ale wszedzie spotykam sie z inna opinia

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1700
Z tego co słyszałem to cykl na nitro powinien trwac 40 dni po takim okresie powinieneś zaobserwowac jakieś przyrosty spowodowane przez nitro (ja osobiście nie zaobserwowałem jakis zadowalających efektów a to co przyrosło to głównie sprawa diety) Pozdr.

Gdy nadejdzie czas, wyjdę w stronę światła i będę lśnić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
ankieta działu...
bez tego nikt ci nie pomoże

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2009-04-05 09:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Chodzi mi na której odżywce zrobiłbym wieksze postepy/przyrosty po co do tego ankieta ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
To jakie zrobisz jak to określiłeś "postepy/przyrosty" - zależy od zbyt wielu czynników, aby ktoś Ci dał konkretną odpowiedź, typu po tym pójdzie 3cm w klacie i 2 w bicu, a po tym tyle...

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
Vegeta nie ma atkiety nie ma odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zadbaj o podstawy- bo tylko one gwarantuja przyrosty; a co mam na mysli piszac -podstawy- to chyba wiesz, bo niemożliwe jest nie wiedzieć.

dopalacz nie załatwi sprawy-niestety

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-04-05 12:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Sądząc po profilu - zacznij jeść!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774



Innej fotki niemam ta jest sprzed 3 miesiecy

Wiek : 15

Waga : 64 ( Masuje ale cieżko mi to przychodzi :( )

Wzrost : 175

Cel cyklu : masa+sila+rzeżba ( na wszystkim mi zależy )

stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna+dextroza

Uprawiane inne sporty : nie

stosowane wcześniej spalacze : nie

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : 3 miechy jade na sucho

ilość dni wolnych od kreatyny :

przewidziane finanse na cykl : 200zł

uwagi i sugestie : brak

Staż treningowy : 1 rok

Zmieniony przez - Vegeta15 w dniu 2009-04-05 20:15:44

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
a dział odżywianie odwiedziłeś???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
TAK!
Ludzie ja sie pytam co bedzie lepsze i na czym zrobiłbym wieksze efekty na nitrze II czy na energizerze co jest lepsze a nie o ułożenie mi diety treningu itd. Miałem dac ankiete to daje to chyba wystarczy ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
Widać,że jeszcze nie zrozumiałeś co chcemy Ci powiedzieć młody jeszcze jesteś.
A jeżeli chcesz jasnej odpowiedź na swoje pytanie "dopalacz na którym moge zrobic duże przyrosty" to nie ma takiego wśród odżywek i supli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze które odżywki POŁĄCZYĆ??

Następny temat

Kreatyna + Dekstroza

WHEY premium