SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niewiarygodne, niesamowite , ale prawdziwe.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
ksp
Bez nog i tylko 1 reka i to 3 palcami potrafisz to gratulacje to jestes lepszy od tego co na filmiku ;p Zaden problem jest zrobic przerobke filmu, w kazdej chwili moze latac na filmiku albo cos innego. Nie nauczysz sie tych pompek bez nog nawet za 10 lat. To juz wiem ;p

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Bery 89
Zapewniam Cie ze to prawda na wlasne oczy widzialem kilku kolesi(nawet juniora :P)
Juz nie dlugo i sam zrobie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
Bery89 chodzilo mi z nogami na jednej rece i to prawda tez widzialem kilku kolesi jak nie wiezysz nie musisz nikt Cie nie zmusza ale to prawda

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7227
Bery89 naucz się czytać.

A dwa, ja widziałem tylko wersje co chłop miał nogi nad głową (tak jakby stał na głowie). Nie wykluczam, że to co na tym filmiku (mocno przerobionym nie ukrywajmy) widzimy też może być wykonalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
ja widzialem raz w jakims programie juz nie pamietam ze koles z takiej pozycji jak ten koles robil pompki stanal na rekach i pozniej znowu wracal do takiej pozycji i zrobil tak chyba 9 razy

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
nie piszcie jakichs glupot o przerabianych filmikach.

to co jest na pierwszej stronie to zawody Red Bull BC One. Junior (wasz "koles od pompek") zajal 3 miejsce w 2005 roku. Jedyne co jest w tym filmiku zmienione to tempo... Ludzie tam wyczyniaja naprawde kosmiczne rzeczy.

bardzo dobrze wyrobione miesnie (prawdopodobnie glownie plecy i brzuch) i tez tak zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Bery89 naucz się czytać.
Sam naucz sie czytac bo chyba masz jakies problemy z tym.
ja widziałem tylko wersje co chłop miał nogi nad głową (tak jakby stał na głowie)
Stajesz na rekach i (przy scianie albo nawet nie) robisz pompki to moze wykonac kazdy kto ma troche sily i potrafi stac na rekach to to wiesz zaden problem, ale to co na filmiku nogi rownolegle do podlogi i utrzymuje sie tylko na rekach i robi pompki przerobka.

bardzo dobrze wyrobione miesnie (prawdopodobnie glownie plecy i brzuch) i tez tak zrobisz

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
bary wyjdz i zamknij drzwi

dzieciaku sa rzeczy o ktorych nie masz najmniejszego pojecia i nawet ci sie nie snilo wejdz w ten link i powiedz ze to nie mozliwe lub przerobka a to o czym pisze autor potrafi wiekszosc "brekdensowcow" lub tych od fitnesu

nie mam na celu obrazania ciebie ale smiac mi sie chce pozdrawiam

https://www.sfd.pl/polak_potrafi_cikawy_filmik_-t387761.html 

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
bary wyjdz i zamknij drzwi

dzieciaku sa rzeczy o ktorych nie masz najmniejszego pojecia i nawet ci sie nie snilo wejdz w ten link i powiedz ze to nie mozliwe lub przerobka a to o czym pisze autor potrafi wiekszosc "brekdensowcow" lub tych od fitnesu

Dzieciakow szukaj wsrod kolegow, sa rzeczy o ktorych ty nie masz zadnego pojecia wiec zamilcz i nie wypisuj tu glupot bo malo wiesz a twoj staz treningowy swiadczy o tobie tylko. Idz po ogladaj jakies telenowele i nie zasmiecaj tematu, bo nic tym nie wnosisz.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20249
nie no bery jak czytam twoje wypowiedzi to wez....nie pisz juz....a tu macie prosty sposub jak sie nauczyc tych pompek...polecam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wieczorne rozmowy o siłowni i nie tylko

Następny temat

Tytan4

WHEY premium