Dla wymarzonej roli gwiazdy są w stanie zrobić prawie wszystko. Tyją lub chudną w mgnieniu oka, stosują drastyczne głodówki albo nie wychodzą z siłowni. Fizyczna transformacja celebrytów, może zmotywować i popchnąć nas do rozpoczęcia własnej przemiany. Trend fitness w Hollywood jest coraz bardziej widoczny. Mamy nadzieję, że te transformacje gwiazd zmotywują Cię do zmiany stylu życia na lepsze. Zobaczcie najbardziej spektakularne metamorfozy zagranicznego show-biznesu!

 

Vin Diesel

Vin Diesel zdobył popularność dzięki serii filmów Szybcy i wściekli. Przyłapany na balkonie hotelowym w 2015 roku na Florydzie pokazał się w nieco innej odsłonie, niż przywykliśmy go oglądać. Miał na sobie tylko szorty i widocznie odstający brzuch. Wrócił do formy, przed nagraniami do 8 części filmu.

 

Christian Bale

Christian Bale ma na swoim koncie prawdopodobnie najbardziej radykalne przemiany. Bale'a dla roli jest gotowy zrobić wszystko ze swoim ciałem. Jego transformacja z filmu “The Machinist” na “Batman Begins” jest inspirująca.

 

Gerard Butler

Gerard Butler nie zawsze był muskularnym królem Leonidasem, którego widzieliśmy w filmie “300”. Butler zakończył swoją szaloną transformację w króla Sparty w zaledwie trzy miesiące. Ciekawi jesteśmy jak tego dokonał…

 

Kevin Hart

Transformacja komediowej gwiazdy rocka była dla większości zaskoczeniem. Kevin Hart był zawsze w formie, ale jeszcze bardziej poprawił swoją kondycję i pokazał swoje mięśnie i szeciopak. Hart współpracuje z Nike i promuje bieganie.

 

Jake Gyllenhaal

Jake zrobił 8 kilogramów masy mięśniowej na rzecz roli w filmie Southpaw. Na początku Gyllenhaal trenował przez trzy godziny dziennie, a po dwóch miesiącach jego treningi trwały sześć godzin.

 

Chris Pratt

Chris Pratt musiał zrobić formę do roli w Strażnikach Galaktyki. Pratt stracił 30 kilogramów w ciągu sześciu miesięcy. Trener Chrisa kazał mu codziennie jeść indyka z sosem, a jego treningi obejmowały sesje P90X, bieganie, pływanie, boks, kickboxing, a nawet triathlon.

 

Hugh Jackman

Hugh Jackman po raz pierwszy zagrał w Wolverine w pierwszej edycji X-Men  w 2000 r. Zapytany o swoją dietę, Hugh powiedział: "Dieta Wolverine'a jest surowa. Ma około 4000 kalorii dziennie i składa się głównie z dużej ilości białka, warzyw gotowanych na parze i brązowego ryżu. Musiałem być w szczytowej formie do tej roli. Przeszedłem odwodnienie, dzięki czemu mogłem wyglądać na bardziej dociętego."

 

 

Chris Hemsworth

 

Chris zawsze był sprawnym facetem i nie wyglądał najgorzej, ale jego sylwetka zyskała, kiedy zaczął trenować do roli jako Thor. Musimy przyznać, że Hemsworth wyglądał po przemianie całkiem nieźle!

 

Na podstawie: https://generationiron.com/insane-celebrity-transformations/