Demi Bagby, która ma 17 lat urodziła się w San Diego. Od wczesnych lat dzieciństwa miała dużo aktywności fizycznej - trenowała piłkę nożną, akrobatykę oraz była cheerleaderką. Jednak w 2014 roku Demi miała wypadek, w którym złamała kręgosłup. Była sparaliżowana przez trzy miesiące i istniało ryzyko, że nie będzie już mogła chodzić. Demi była tym załamana, bo oznaczało to, że może pożegnać się z tym co kocha najbardziej - sportem.

Jednak nie poddała się i podczas okresu rehabilitacji zainteresowała się CrossFitem. Czerpała inspirację z wielu zawodników, m.in. Kristi Eramo i Franka Medrano. Była zdeterminowana i przysięgła sobie, że jeśli kiedykolwiek będzie mogła znowu chodzić, to będzie trenować właśnie CrossFit. Tak też się stało. Po długiej i ciężkiej rehabilitacji, udowodniła lekarzom, którzy powiedzieli jej, że już nigdy nie będzie chodzić, że nie mają racji. Demi rozpoczęła trening siłowy, aby zbudować wymarzoną sylwetkę. Nie było to łatwe, ponieważ początkowo nie była w stanie wykonać pewnych ćwiczeń. Ale dzięki jej determinacji, powoli zwiększała zakres ruchu i potrafiła wykonać coraz więcej ćwiczeń. Stała się inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie i zdobyła popularność w mediach społecznościowych.

Zaczęła startować w zawodach CrossFit, a w 2016 roku zdobyła 23 miejsce na świecie w swojej kategorii wiekowej. Warto wspomnieć, że Demi nie tylko wykonuje treningi typu CrossFit, ale także gimnastykę, akrobatykę, jogę oraz uwielbia surfować. To naprawdę niewiarygodne, że jest tak niewiarygodnie sprawna fizycznie, bo tak poważnym urazie kręgosłupa. To właśnie pozytywne nastawienie Demi pozwoliło jej iść naprzód, osiągając sukces w branży fitness w tak młodym wieku. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,1 miliona osób, a pewien film, który umieściła ma ponad 1,8 miliona wyświetleń! Zobaczcie jak Demi wykonuje bardzo długie i naprawdę zwariowane elementy akrobatyczne w Pacific Beach w San Diego. Teraz chyba już wiecie, dlaczego ma ponad milion obserwujących na Instagramie. Sami zobaczcie co ta dziewczyna wyprawia!

Komentarze (2)
RPS1990

Polecam zapoznać się z tym co wyczyniał swego czasu Antoine Vaillant ze swoim koleżkami:

https://www.youtube.com/watch?v=cLlwuAJLY_E 

1
xorton

Jeszcze Clarence Kennedy jest mega silny i jednocześnie kręci triki.

0