SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem, co się dzieje - pomocy !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No nie musi byc apteka, ale staraj sie okreslic ile potrzebujesz tego dzinnie i trzymac sie "pi razy drzwi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121
Ok, czyli na razie mam się trzymać 1800 kcal, 150g białka i 150 g węglowodanów? A jak z ćwiczeniami ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4652
Zapamiętaj, że 1g WW-4 kcal, B-4 kcal, T-9 kcal.

Co do treningu to najlepiej jakieś aeroby tak z 5 dni w tygodniu po 45-60'

Shut The f*** Up And Train...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121
O, dzięki :) A mam pytanie jeszcze, znalazłam tu gdzieś w linkach taki program, a raczej excelowy arkusz, gdzie oblicza różne różności ("Dziennik posiłków VITALMAX") - i bardzo by się przydało, czy jest w porządku? Tak pytam, bo czasem się okazuje, że na przykład są błędy albo coś, więc wolę się zorientować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121
A, i dlaczego aeroby, skoro pisze, że nie są tak dobre na zbijanie tkanki tłuszczowej? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4652
Jak najbardziej możesz korzystać z tego dziennika. Aeroby w połączeniu z dietą i treningiem siłowym dają naprawdę cudowne efekty. Są jedną z najlepszych form utraty wagi.

Shut The f*** Up And Train...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mee-nee kolega ma racje, ruch jest ruch, trzeba mieszac jego rozne formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121
Yy... dzień dzisiejszy, z racji tego, że byłam ciągle poza domem skończyłam póki co z 3 posiłkami, ok. 1130 kcal, 91 g białka i 125 g węglowodanów, co oznacza, że idzie mi kiepsko! Szczerze - nie wiem, jak można jakoś ludzko jeść i unikać węglowodanów, toż to nierealne... :x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4652
Dla chcącego nic trudnego :) Z żywnością da się tyle zrobić, że filozofom się to nie śniło ;p

Shut The f*** Up And Train...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 121
Dział Kuchnia SFD mi pomoże? :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Obliques

Następny temat

Dieta do poprawy/oceny

WHEY premium