SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Next Cykl / Spalacz + cm3 pare pytan?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2050
Witam, kolegów po raz kolejny ;) skończyłem nie dawno cykl bcaa + aakg skoczylem na + na wadze. I tera mam mały problem chciałbym sie toszeczke pozbyc fatu z brzucha + nie tracąc przy tym tez za duzo na miesniach daltego takie pytanko co ty na takie połaczenie cm3 trca +
Dymatize dyma-burn extreme ? cm3 przed treningiem i po treneigu ( + dodtakowo przed trenigiem reszta aakg ktore mi zostało) a dymatize rano na czczo i po obiedzie ?

Dieta cały czas low carbo dalej. Tyle ;) trening dalej masowka + areoby + jogging.

czy macie jakiej inne porady ? lepsze połaczenie innych odżywek ?

Prawdziwa odwaga jest walczyc mimo strachu.....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CM3 - DT - na czczo i po treningu, DNT - na czczo
Dymaburn - DT na czczo i przed treningiem, DNT - na czczo i po południu
BCAA - 1g/10kg masy ciała przed i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2050
Nie szkodzi tam jak to razem przed treningiem będę brać ? to co mówisz nie wykorzystać reszty aakg ?

Prawdziwa odwaga jest walczyc mimo strachu.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeoczyłem aakg, oczywiście wykorzystaj Nic się nie stanie jak weźmiesz wszystko na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2050
Wielkie dzęki Venotr sogacz poszedł ;P

Jeżeli ktos ma jakies obiekcje lub cos do dopowiedzenia o z chęcia posłucham :)

Prawdziwa odwaga jest walczyc mimo strachu.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
"cykl na bcaa"

wielce interesujące

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Sie smiej... jest taka jedna osoba na tym forum co robi cykle na BCAA, białku i innych takich rzeczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
postanowiłam byc lepsza. od dzis bede jechać cykl na witaminach. załoze dziennik, a o efektach dam znać za kilka tygodni

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2050
Kocio po co w ogóle się udzielasz jeżeli nie masz zamiaru pomóc ? tam nie piszę " na" tylko co ost. bralem tylko nie wiedziałem jak to "ubrać" w słowa Ventor potrafił doradzić a ty tylko spamujesz takimi postami. Pozdro

Prawdziwa odwaga jest walczyc mimo strachu.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie spamuje....pokładam sie ze smiechu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Majkel - dobrze pamietam tamtą dyskusje

r3mik - jablko,bcaa,spalacz - wszystko co potrzebne do redukcji masz ew. dorzuc jakies witaminki jesli mało owoców i warzyw spozywasz

przed aero i po aero tez daj bcaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna polaczyc anabolic innovation stoked z kreatyna i jack3d ??

Następny temat

Jakie suple trec lepsze

WHEY premium