SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Newlife

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
NewLife11
Dobrze postaram się lepiej jeść, wrzucę tu miskę poprawioną do sprawdzenia. Mam tylko takie pytanie , bo maid- mówisz, że piersi to genetyka, a ja naprawdę miałam kiedyś, że tak powiem dobre geny w tej kwestii ale poprostu przez głupotę zmalały i moje pytanie się pojawia czy jest szansa na odzyskanie ich ?


Piersi to tkanka tłuszczowa ;) I wszystko wyjdzie w praniu, póki co skup się na ważniejszych rzeczach jak przywracanie miesiączki i zbilansowana dieta. Bo czy będą, czy nie to jak wróżenie z fusów - przekonasz się dopiero z czasem jak wrócisz na właściwie tory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
No właśnie w trakcie rozgrywek trener nie pozwala na dodatkowe ćwiczenia. Stąd też moje pytanie, czy codzienne treningi klubowe, często 2x dziennie ponieważ chodzę do szkoły sportowej w moim klubie - czy wystarczą do osiągnięcia fitness sylwetki, ponieważ spotkałam się z opiniami, że bez treningu siłowego nie ma mowy. Co mnie troszkę zmartwiło,bo póki co nie mogę , choćbym chciała.
Póki co przyjmę rozkład : 100g B, 50g T,160g W
Co daje np. 4 posiłki po 25g B, 12g T, 40g W Tylko nie ukrywam, że dopiero zaczynam i ciężko mi jest nagle wprowadzić takie zmiany, naprawdę nie mam pomysłu co i jak skomponować aby było smaczne i z takim BTW. Dlatego moje pytanie- czy mogę np. w jednym posiłku mieć więcej np. węgli, w drugim białka ale tak aby całość się zgadzała ?

Dziękuje wszystkim za pomoc, naprawdę. Sama nie dałabym sobie rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Mam jeszcze takie pytanie czy mogę jeść nabiał ? Chodzi głownie o twaróg i mleko, dużo łatwiej i smaczniej jest mi zjeść np. twaróg niż kurczaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Jak wygląda piłkarka ręczna po wielu latach treningów to chyba sama wiesz najlepiej. Co dla Ciebie znaczy sylwetka fitness? Ola Zych? Patrycja Kulwińska? Lara González Ortega? ;)

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
NewLife11
Mam jeszcze takie pytanie czy mogę jeść nabiał ? Chodzi głownie o twaróg i mleko, dużo łatwiej i smaczniej jest mi zjeść np. twaróg niż kurczaka.



Nabiał nie jest dobrym źródłem białka.
I polecamy 1 porcję (rozsądną) raz dziennie.
Dobrej jakości.
Pchanie w siebie krowich hormonów nie jest dobrym pomysłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
annajak
Jak wygląda piłkarka ręczna po wielu latach treningów to chyba sama wiesz najlepiej. Co dla Ciebie znaczy sylwetka fitness? Ola Zych? Patrycja Kulwińska? Lara González Ortega? ;)

osobiście podoba mi się takiego typu sylwetka - http://www.motywujemy24.pl/upload/images/large/2014/01/wysportowana_kobieca_sylwetka_2014-01-14_13-38-39.jpg

Corum - rozumię więc, że nabiał odpada, ew. np. raz na kiedy? no trudno jakoś sobie będę musiała poradzić i zastąpić to mięsem , choć niestety średnio przepadam za mięsem, dlatego myślałam, że nabiał będzie ok. Jedni mówią, że to dobre źródło białka jeśli się je dobrze przyswaja (ja nie mam problemów po nabiale) inni znów, że nie. Dlatego wolałam zapytać, Dziękuje za odpowiedź ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ja zawsze zadaję pytanie: "Kiedy samica ssaka daje mleko? I co się dzieje z hormonami u niej w tym czasie?" Te krowy fermowe są sztucznie zacielane żeby były dojne.. Nikt tu nie będzie linczował za szklankę mleka albo takie tam.. Jednak nie wyciągaj za jego pomocą białka w misce. Przed tym przestrzegamy. Masz mięso, ryby, jaja, nawet strączki.. Ale to jaja np mają praktycznie w sobie wszystko co najlepsze. Nie zabielana woda kupiona w sklepie lub sztucznie pędzone jogurty.

Edit: twaróg półtłusty lub tłusty, śmietana, dobrej jakości żółty ser. Odpadają rzeczy z "owocami" bo to kupa cukru tak naprawdę.



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-07-16 15:13:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Dobrze, będę jeść jajka, kurczaka, tuńczyka - myślę, że to dobre źródła białka , a także lubię to jeść. Jeszcze jedno pytanie - jeśli nie mogę piec chleba sama, to warto jeść kupny- razowy, czy lepiej zjeść ryż/makaron ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Nie jestem pewna czy potrzebujesz aż 100 g białka
Skoro dodatkowo masz problem z jedzeniem mięsa, to może nie ma sensu tego w siebie wpychać na siłę?

Tuńczyk w puszce to produkt przetworzony i na co dzień lepiej szukać innych ryb, nie z puszki. Raz na czas będzie ok.
Chleba poszukaj dobrego - żytniego na zakwasie, dopytaj w piekarni o skład, może na jakimś lokalnym targu znajdziesz dobry. Od kiepskiego chleba lepszy jest ryż / kasza / ziemniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1777
Ok, dziękuje Wam wszystkim za rady i wskazówki :). Dziś wieczorem wstawię miskę do oceny ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

insanity a bóle żołądka

Następny temat

PoCoMiTo prosi o wskazówki

WHEY premium