SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Następna z niedoczynnością

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1199
Moja miska na dziś + orbi 3min.lekko na 3 min. ciężko przez 30 min.Po treningu mix. owocowy. Z ręką lepiej, myślę,ze w sobotę będę mogla zrobić pierwszy trening ze sztangielkami AB.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Czy kalorycznośc tej miski przy twoim wzroście została przez kogos zaakaceptowana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
obliques
Czy kalorycznośc tej miski przy twoim wzroście została przez kogos zaakaceptowana?

Iza... ja się przyznam, że sugerowałam więcej - tak 1800... patrząc na wzrost ale bez konkretnego rozkładu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No i to jestrozsądne zakładając ze kłopoty z tarczyca nei są do końca uregulowane, czyli tak bezpiecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kokosik
Witaj,
Jesteś wysoka więc 1800kcal to takie przyzwoite minimum dla Ciebie. Rozkład, póki modki nie skorygują: BTW 130-80-140.



Aj nawet pokusiłam się o propozycję rozkładu. Jak co to przyjmuję baty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
od czegoś trzeba wystartować, reszta wychodzi w praniu, trzeba miec tylko plan na dalszy ciag jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
Witaj clamann
Ja też bez tarczycy jestem. Najpierw jako młoda dziewczyna miałam wycięty kawałek płata tarczycy a potem po urodzeniu córci dostałam jod radioaktywny "zbyt dużą dawkę" jak to piętnie ujął pan doktor i rozpierniczyło mi tarczyce kompletnie. Teraz tylko hormony za nią pracują.
Mam tak samo jak ty czasami 150 mg T4 a czasami trzeba więcej. Ja do tego wszystkiego biorę jeszcze hormon T3 i tak prawdę powiedziawszy po tylu latach z koleżankom tarczycom praktycznie sama już czuje kiedy muszę zwiększyć dawkę a kiedy zmniejszyć
Życzę powodzenia i trzymam kciukasy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1199
Dziękuje Wam za zainteresowanie, muszę się pochwalić,ze z pomocą Kokosika udało mi się dobić do tych 1800 kcl dzisiaj i na jutro tez mi się uda
Generalnie nie ,ze się tłumaczę, ale ciężko mi bardzo z tego względu ze w życiu nie jadłam tyle mięsa i w ogóle tyle towaru. Nie mam oporów ze zwiększaniem kcl bo Wam ufam. Pracuję nad ta micha sama bo kopiowanie innych misek niczego mnie nie uczy. Myślę ,ze jestem już na dobrej drodze oto moje miski




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1199
Anik!właśnie u mnie to samo, ale przed ciążą nie skakało mi to jak szalone. I tak doszłam do wniosku,że po części wina leży w moim ciągłym pseudo-odchudzaniu. Ale to podnosi na duchu , że jest nas więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
A może ryżyk brązowy zamiast chleba w jednym posiłku? Chyba, że sama pieczesz na zakwasie. Just sayin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak energii i mocy

Następny temat

[FIT]amadi -"W pogoni za zdrową sylwetką"podsum/str.36,54

WHEY premium